Кобзар Олександр Олександрович, який прописаний в росії, є власником та директором приватного підприємства «Експрес-лімітед» (ЄДРПОУ: 37664055). 

Криворізьке приватне підприємство було зареєстроване в 2011 році та має статутний капітал 64 тисячі гривень. 

Основний вид діяльності підприємства – оптова торгівля зерном, необробленим тютюном, насінням і кормами для тварин.

Також серед видів діяльності «Експрес-лімітед»: оптова торгівля цукром, шоколадом і кондитерськими виробами; оптова торгівля іншими продуктами харчування, у тому числі рибою, ракоподібними та молюсками; оптова торгівля твердим, рідким, газоподібним паливом і подібними продуктами; оптова торгівля деревиною, будівельними матеріалами та санітарно-технічним обладнанням. 

Олександр Кобзар є засновником низки підприємств, частина яких зареєстрована за межами Дніпропетровської області. Зокрема, він є власником та директором приватного підприємства «Будівельна компанія «Проектреконструкція» (ЄДРПОУ: 36580776) та приватного підприємства приватна фірма «МСВ» (ЄДРПОУ: 22753444). Обидві зареєстровані у тимчасово окупованому Херсоні. Основний вид діяльності першого підприємства – будівництво житлових і нежитлових будівель, а другого – оптова торгівля зерном, необробленим тютюном, насінням і кормами для тварин.

Також Кобзар є власником та директором підприємств, які зареєстровані у Києві: приватного підприємства «Лісса» (ЄДРПОУ: 32423340), ТОВ «Металшрот-2011» (ЄДРПОУ: 37739675), ТОВ «Рейсмус-Д» (ЄДРПОУ: 38119575). 

Основний їхній вид діяльності – оптова торгівля зерном, необробленим тютюном, насінням і кормами для тварин

Приватне підприємство «Аметист» (ЄДРПОУ: 32580934) зареєстроване у м. Одеса. Основний вид його діяльності – неспеціалізована оптова торгівля.

Крім того, Олександр Кобзар є власником та директором підприємств, які прописані у Дніпрі: ТОВ «Данвест» (ЄДРПОУ: 32298784) та приватного підприємства «Ведена» (ЄДРПОУ: 35863650). Основний вид їхньої діяльності – діяльність посередників у торгівлі товарами широкого асортименту.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Справу щодо розкрадань на ремонті навчального корпусу університету у Дніпрі скерували до суду
Партнер наближеного до путіна менеджера володіє агропідприємством на Дніпропетровщині