Росіянин Москаленко Василь Іванович володіє часткою 40% у ТОВ «Марія кід» (ЄДРПОУ: 23649157). Він прописаний у м. Туапсе, Краснодарського краю. 

Також серед співзасновників фермерського господарства (ФГ) Євген, Валерій та Валентин Самойлови, які прописані в м. Павлоград. 

Підприємством було створено в 1995 році, зареєстроване у с. Жемчужне Юр’ївського району та має статутний капітал 156.380 гривень. 

Основний вид діяльності ТОВ «Марія кід», за даними реєстру юросіб, – вирощування зернових та технічних культур.

Також серед видів діяльності підприємства: посередництво в торгівлі сільськогосподарською сировиною, живими тваринами, текстильною сировиною та напівфабрикатами; оптова торгівля зерном, насінням та кормами для тварин; інші види оптової торгівлі; роздрібна торгівля в неспеціалізованих магазинах з перевагою продовольчого асортименту; діяльність автомобільного вантажного транспорту. 

Цікаво, що в Інтернет злиті дані співробітників «адміністрації Донецької народної республіки». 

У файлі зазначено, що Самойлов Євген Юрійович – це один із співзасновників ТОВ «Марія кід» – працює начальником «головного господарського управління» окупаційної адміністрації Донецька. 

Контактний номер Євгена Самойленка співпадає з контактним номером ТОВ «Марія кід». 

Портал громадського суспільства «Спільно» ще у 2016 році повідомив, що дані щодо співробітників «ДНР» злив центр «Миротворець». 

Нагадаємо, партнерка ексдепутата Дніпропетровської облради, яка прописана у Москві, є співвласницею агрофірми.

Громадянка України Рибалкіна Людмила Данилівна, яка прописана у Москві, є співвласницею ТОВ «Фінагроком» (ЄДРПОУ: 44224328). Друга бенефіціарна власниця підприємства – дніпрянка Демішева Анна Євгеніївна. 

ТОВ «Фінагроком» було створено навесні 2021 року та зареєстроване у місті Дніпрі. Статутний капітал підприємства – 160 тисяч гривень. 

Основний вид його діяльності – вирощування зернових культур, бобових культур і насіння олійних культур. 

Номер телефону «Фінагрокому» зазначений, як контактний, у низці інших підприємств, більшість з яких пов’язана з ексдепутатом Дніпропетровської облради Сергієм Кисілем.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

На Дніпропетровщині директора підприємства обвинувачують у привласненні половини мільйона лікарні
У Дніпрі затримали чоловіка під час продажу гуманітарної допомоги на більше мільйона гривень