Ректору одного з навчальних закладів та керівнику підприємства, яке виконувало ремонт навчального корпусу, правоохоронці повідомили про підозру за фактами привласнення бюджетних коштів в особливо великих розмірах та службового підроблення (ч. 5 ст. 191, ч. 1 ст. 366 КК України).

Про це повідомляє пресслужба прокуратури Дніпропетровської області. 

За даними слідства, у 2020 році між університетом та підрядною організацією укладено договір щодо проведення капітального ремонту навчального корпусу загальною вартістю понад 7 мільйонів гривень.

Встановлено, що службовці внесли до офіційних документів недостовірні відомості щодо вартості та обсягів фактично виконаних робіт. Проведеною в ході слідства експертизою встановлено, що внаслідок дій підозрюваних завдано майже 1 мільйон гривень збитків державі.

Наразі вирішується питання щодо обрання підозрюваним запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Досудове слідство здійснюють слідчі поліції.

За даними Антикорупційного Придніпров’я, в 2020 році Університет митної справи та фінансів уклав угоду з ТОВ «Будівельне підприємство «Грандпрестиж» на капітальний ремонт будівлі навчального корпусу №2. Вартість угоди – 7,3 мільйона гривень. 

Нагадаємо, у Кривому Розі комунальне підприємство хотіло закупити рентгенологічне обладнання за завищеною ціною.

Співробітники Бюро економічної безпеки України виявили спробу закупівлі криворізькою лікарнею рентгенологічного обладнання за завищеною ціною.

Дослідження середньої ринкової ціни товарів, аналогічної тій, що передбачалася Договором, свідчить про загальне завищення ціни.

За результатами проведених заходів, договір щодо поставки зазначеного товару розірвали.

Як вдалося встановити Антикорупційному Придніпров’ю, йдеться про закупівлю рентгенологічного обладнання комунальним некомерційним підприємством «Криворізька міська лікарня №7» Криворізької міськради.

Договір на закупівлю портативного рентгенівського апарату meX+100 за 1.860.000 гривень уклали 1 квітня. Поставити товар мало ТОВ «Био-Технологии» (ЄДРПОУ: 38677809). 

Постачальника обрали без проведення конкурсу.

Фахівці Бюро економічної безпеки зазначають, що вартість договору завищена на 1,3 мільйона гривень.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Співвласником фірми, якою до обрання керував нардеп від «Слуги народу», є громадянин країни-агресора
Громадянин росії є співвласником фірм у Дніпрі і Києві у сфері пакувального бізнесу