Громадянин російської федерації Федосеєв Олександр володіє часткою 33% у ТОВ «Логос інтертаймент» (ЄДРПОУ: 43826503). Іншими співвласниками підприємства є Шамотій Володимир Миколайович (34%) та Кащеєв Євген Сергійович (33%).

Підприємство було створено в 2020 році. Воно зареєстроване у Дніпрі і має статутний капітал 10 тисяч гривень.  

Основний вид діяльності підприємства, за даними реєстру юридичних осіб, – «інша діяльність у сфері спорту». 

Також серед видів діяльності підприємства: роздрібна торгівля напоями в спеціалізованих магазинах; надання інших інформаційних послуг, н.в.і.у.; надання в оренду й експлуатацію власного чи орендованого нерухомого майна; надання інших допоміжних комерційних послуг, н.в.і.у.; діяльність спортивних клубів; організування інших видів відпочинку та розваг. 

Один із співзасновників ТОВ «Логос інтертаймент» – Володимир Шамотій – брат відомого дніпровського бізнесмена Валерія Шамотія (на фото). Останній – президент корпорації «Логос».

В 2020 році Валерій Шамотій посів 63 місце серед найбагатших українців за версією журналу Forbes. 

Зазначається, що він займається бізнесом у сфері нерухомості та алкоголю. Серед іншого, має відношення до будівництва комплексу Bartolomeo Resort Town у Дніпрі.

Нагадаємо, громадянин російської федерації Федосеєв Олександр Володимирович, який прописаний в смт Просяна Дніпропетровської області, є одним з бенефіціарних власників ТОВ «Флайт Скул Кам’янка» (ЄДРПОУ: 44028491).

ТОВ «Флайт Скул Кам’янка» зареєстроване у Дніпрі на вулиці Березинській, 90. Слід додати, що на вулиці Березинській, 90 у Дніпрі розташований аеродром Кам’янка

«Льотна підготовка за програмою PPL дає змогу отримати пілотське свідоцтво приватного пілота, що дає право на виконання некомерційних польотів. Якщо ви хочете стати пілотом-аматором, Аеродром Кам’янка відчиняє для вас свої двері. Зручне розташування аеродрому, гнучкий графік підготовки дає можливість всім здійснити цю ідею. Ви, ніби, набуваєте другого життя і нових друзів!», – зазначають на сайті Flight School Kamianka.

Як раніше повідомляло «Антикорупційне Придніпров’я», Олександр Федосеєв є власником ТОВ «РВ компанія» (ЄДРПОУ: 44320901), що зареєстроване у м. Дніпро.

Основний вид діяльності ТОВ «РВ компанія» – діяльність посередників у торгівлі деревиною, будівельними матеріалами та санітарно-технічними виробами.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стадіон у Синельниківському районі – районі, який обстрілюють, – ремотнуватимуть
В Україні арештували активи білоруської паливної компанії