Громадянин росії Петренко Андрій Олександрович, який прописаний у Києві, володіє третиною (33%) ТОВ «Тікос» (ЄДРПОУ: 41281624). Іншими співзасновниками підприємства є Єрмоленко Ірина Олександрівна (34%) та Піскун Ігор Павлович (33%). 

Підприємство створили в 2017 році. Воно зареєстроване у Дніпрі та має статутний капітал 30 тисяч гривень. 

Основний вид діяльності ТОВ «Тікос» – виробництво виробів із дроту, ланцюгів і пружин.

Також серед видів діяльності підприємства: виробництво тари з пластмас; виробництво інших виробів із пластмас; холодне волочіння дроту; виробництво інших готових металевих виробів, н.в.і.у.; діяльність посередників у торгівлі машинами, промисловим устаткованням, суднами та літаками; діяльність посередників у торгівлі товарами широкого асортименту; оптова торгівля іншими товарами господарського призначення; неспеціалізована оптова торгівля; інша допоміжна діяльність у сфері транспорту. 

Громадянин росії Андрій Петренко разом із Ігорем Піскуном є співвласниками пакувальної компанії ТОВ «Сигма-Пак» (ЄДРПОУ: 38440775), яке зареєстроване у Києві. Основний вид його діяльності, за даними з реєстру юросіб, – неспеціалізована оптова торгівля.

Як повідомляють на порталі allbiz, компанія займається продажем термозбіжних пакетів для транспортування та зберігання сирів, м’яса. 

Крім того, Андрій Петренко – співзасновник ТОВ «Миропак» (ЄДРПОУ: 38182799). Воно також зареєстроване у Києві та має статутний капітал 120 тисяч гривень. Інший співзасновник підприємства – Сербін Сергій Сергійович. 

Нагадаємо, громадянин рф володіє половиною підприємства у Дніпрі, яке виробляє ортопедичні матраци.

Громадянин росії Снєгірьов Михайло Миколайович, який прописаний у Дніпрі, є співвласником ТОВ Спільне українсько-російське підприємство «Розвиток» (ЄДРПОУ: 37805103). Іншою половиною підприємства володіє Старовойт Євген Леонідович. Він теж прописаний у Дніпрі. 

Загалом, за даними YouControl, у 17 тисячах активних українських компаній серед власників, засновників або кінцевих бенефіціарів є хоча б один громадянин або резидент російської федерації чи білорусі. Українських компаній, що мають зв’язки з росією – близько 13.800, з білоруссю – 3.300. 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

У Дніпрі на ремонті навчального корпусу університету привласнили близько мільйона гривень
Стадіон у Синельниківському районі – районі, який обстрілюють, – ремотнуватимуть