Співробітники Бюро економічної безпеки України виявили спробу закупівлі криворізькою лікарнею рентгенологічного обладнання за завищеною ціною.

Про це повідомило Бюро економічної безпеки України. 

Дослідження середньої ринкової ціни товарів, аналогічної тій, що передбачалася Договором, свідчить про загальне завищення ціни.

За результатами проведених заходів, договір щодо поставки зазначеного товару розірвали.

Як вдалося встановити Антикорупційному Придніпров’ю, йдеться про закупівлю рентгенологічного обладнання комунальним некомерційним підприємством «Криворізька міська лікарня №7» Криворізької міськради. 

Договір на закупівлю портативного рентгенівського апарату meX+100 за 1.860.000 гривень уклали 1 квітня. Поставити товар мало ТОВ «Био-Технологии» (ЄДРПОУ: 38677809). 

Постачальника обрали без проведення конкурсу. 

Фахівці Бюро економічної безпеки зазначають, що вартість договору завищена на 1,3 мільйона гривень.

В Інтернеті портативний рентгенівський апарат meX+100 продають за 486.720 гривень.

В Бюро економічної безпеки (БЕБ) зазначають, що аналіз та розслідування порушень щодо тендерних закупівель та упередження розкрадання коштів бюджету є одним із пріоритетів в діяльності БЕБ.

«Представники виконавчої гілки влади, обласні та міські ради, зобов’язані максимально виважено використовувати бюджетні кошти», – наголошують в БЕБ.

Нагадаємо, нещодавно до суду скерували обвинувальний акт щодо шести митників, які «не помітили» під 300 вагонів з нафтопродуктами.

Тоді досудове розслідування також здійснювалося слідчими Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Полтаві.

За версією слідства, митники випустили у вільний обіг без сплати акцизного податку газовий конденсат, який був ввезений у 289 залізничних вагонах. 

Проте, насправді в вагонах був підакцизний товар — легкі дистиляти.

Внаслідок таких дій державі спричинено збитки у 145 мільйонів гривень.

Як раніше повідомляло «Антикорупційне Придніпров’я», у мера Дніпра Філатова фірмі, якою керує менеджерка його друга Корбана, замовили зовнішньої реклами на мільйон.

Зокрема, комунальне підприємство «Організаційно-аналітична служба» Дніпровської міськради замовило в ТОВ «Атма-Ньюс» послуги з виготовлення, розміщення та демонстрування інформаційної продукції за 1,1 мільйона гривень.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Прессекретарка «ОПЗЖ» на Дніпропетровщині збирає гроші на «вєщі для бита»
Суд дозволив арештувати Януковича ще й за підозрою у держзраді