Громадянин російської федерації Відіартхі Панкадж, який прописаний у м. Верхньодніпровськ Дніпропетровської області, володіє половиною ТОВ «Авін трейд» (ЄДРПОУ: 41024164). Іншою половиною підприємства володіє Маслова Людмила Валентинівна.

Депутат Верховної Ради від пропрезидентської партії «Слуга народу» Денис Маслов (на фото) був директором ТОВ «Авін трейд». Також Маслов був керівним партнером адвокатського об’єднання «Лоуатек» (ЄДРПОУ: 37006228).

Раніше Маслов був і співзасновником ТОВ «Авін трейд» разом з Відіартхі Панкадж.

Наразі Людмила Маслова та громадянин росії Відіартхі Панкадж є співвласниками обох зазначених вище підприємств. 

Також відомо, що нардеп Маслов Денис Вячеславович та громадянка Маслова Людмила Валентинівна мають спільне майно. Проте, через воєнний стан та блокування реєстрів, дізнатися, ким вони припадають один одному, не вийшло.

ТОВ «Авін трейд» було створено в 2016 році. Воно зареєстроване в місті Дніпрі та має статутний капітал одну тисяча гривень.

Основний вид діяльності підприємства – оптова торгівля зерном, необробленим тютюном, насінням і кормами для тварин.

Також серед видів його діяльності: діяльність посередників у торгівлі сільськогосподарською сировиною, живими тваринами, текстильною сировиною та напівфабрикатами; діяльність посередників у торгівлі продуктами харчування, напоями та тютюновими виробами; оптова торгівля молочними продуктами, яйцями, харчовими оліями та жирами; надання в оренду й експлуатацію власного чи орендованого нерухомого майна.

Нагадаємо, партнерка ексдепутата Дніпропетровської облради, яка прописана у Москві, є співвласницею агрофірми.

Громадянка України Рибалкіна Людмила Данилівна, яка прописана у Москві, є співвласницею ТОВ «Фінагроком» (ЄДРПОУ: 44224328). Друга бенефіціарна власниця підприємства – дніпрянка Демішева Анна Євгеніївна. 

Номер телефону «Фінагрокому» зазначений, як контактний, у низці інших підприємств, більшість з яких пов’язана з ексдепутатом Дніпропетровської облради Сергієм Кисілем.

Загалом, за даними YouControl, у 17 тисячах активних українських компаній серед власників, засновників або кінцевих бенефіціарів є хоча б один громадянин або резидент російської федерації чи білорусі. Українських компаній, що мають зв’язки з росією – близько 13.800, з білоруссю – 3.300. 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

В Україні арештували корпоративні права «Моршинської» російського олігарха Фрідмана на 53,4 млн
У Дніпрі на ремонті навчального корпусу університету привласнили близько мільйона гривень