Громадянин росії Снєгірьов Михайло Миколайович, який прописаний у Дніпрі, є співвласником ТОВ Спільне українсько-російське підприємство «Розвиток» (ЄДРПОУ: 37805103). Іншою половиною підприємства володіє Старовойт Євген Леонідович. Він теж прописаний у Дніпрі. 

«Розвиток» створили в 2011 році. Підприємство зареєстроване у Дніпрі та має статутний капітал 400 тисяч гривень. 

Основний вид діяльності ТОВ Спільне українсько-російське підприємство «Розвиток» – виробництво нетканих текстильних матеріалів і виробів із них, крім одягу.

Також серед видів діяльності підприємства: підготування та прядіння текстильних волокон; виробництво готових текстильних виробів, крім одягу; виробництво інших текстильних виробів технічного та промислового призначення; виробництво матраців; збирання безпечних відходів; оптова торгівля фармацевтичними товарами; оптова торгівля іншими проміжними продуктами; неспеціалізована оптова торгівля; роздрібна торгівля текстильними товарами в спеціалізованих магазинах; консультування з питань комерційної діяльності й керування; тощо. 

Йдеться про виробника ортопедичних матраців Usleep

Підприємство розвиток володіє знаком для товарів та послуг Usleep. Контактна адреса Usleep співпадає з адресою реєстрації ТОВ «Спільне українсько-російське підприємство «Розвиток».

Громадянин російської федерації Михайло Снєгірьов також є власником і співвласником низки інших підприємств. Зокрема, він є співвласником ТОВ «Азіатська торгово промислова група» (ЄДРПОУ: 43055152) разом з громадянином Узбекистану Іногамовим Сухробжоном Гафурджановичем. 

Також він, разом з Тетяною Снєгірьовою, є співвласниками ТОВ «Гемопласт-Полісся» (ЄДРПОУ: 30198513) і власником ТОВ «Прогрес-Профітком» (ЄДРПОУ: 39825619). Останні два підприємства зареєстровані у Житомирі. 

Загалом, за даними YouControl, у 17 тисячах активних українських компаній серед власників, засновників або кінцевих бенефіціарів є хоча б один громадянин або резидент російської федерації чи білорусі. Українських компаній, що мають зв’язки з росією – близько 13.800, з білоруссю – 3.300.

Також нагадаємо, що для українських компаній з російськими бенефіціарами введено обмеження:

  • на користь таких компаній заборонено виконувати, у тому числі в примусовому порядку, грошові та інші зобов’язання;
  • на користь таких компаній заборонено будь-яким чином відчужувати нерухоме майно, цінні папери, корпоративні права, транспортні засоби, повітряні та морські судна, судна внутрішнього плавання;
  • таким компаніям заборонено будь-яким чином відчужувати нерухоме майно, цінні папери, корпоративні права, транспортні засоби, повітряні та морські судна, судна внутрішнього плавання (крім безоплатного відчуження на користь держави Україна).

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Бюро економічної безпеки оновило бота, якому можна повідомляти про активи рф і не тільки
Мешканці Дніпропетровщини торгували товарами військового призначення, ввозивши їх як гумдопомогу