Громадянка України Рибалкіна Людмила Данилівна, яка прописана у Москві, є співвласницею ТОВ «Фінагроком» (ЄДРПОУ: 44224328). Друга бенефіціарна власниця підприємства – дніпрянка Демішева Анна Євгеніївна. 

ТОВ «Фінагроком» було створено навесні 2021 року та зареєстроване у місті Дніпрі. Статутний капітал підприємства – 160 тисяч гривень. 

Основний вид його діяльності – вирощування зернових культур, бобових культур і насіння олійних культур

Також, серед видів діяльності ТОВ «Фінагроком»: виробництво продуктів борошномельно-круп’яної промисловості; виробництво готової їжі та страв; виробництво макаронних виробів і подібних борошняних виробів; післяурожайна діяльність; розведення свиней; виробництво м’яса.

Номер телефону «Фінагрокому» зазначений, як контактний, у низці інших підприємств: 

Більшість цих фірм пов’язана з ексдепутатом Дніпропетровської облради Сергієм Кисілем.

Людмила Рибалкіна є партнеркою Сергія Кисіля – вони співзасновники ТОВ «Заготзерно-Високопілля». При цьому, в даних у держреєстрі про це підприємство зазначено, що Рибалкіна прописана у м. Марганець Дніпропетровської області.

Вони також є співзасновниками іншого підприємства – ТОВ «Заготзерно-Новогупалівка». На цей раз зазначено, що Людмила Рибалкіна прописана у Москві.

Загалом, за даними YouControl, у 17 тисячах активних українських компаній серед власників, засновників або кінцевих бенефіціарів є хоча б один громадянин або резидент російської федерації чи білорусі. Українських компаній, що мають зв’язки з росією – близько 13.800, з білоруссю – 3.300.

Нагадаємо, у селі Нива Трудова бувшого Апостолівського, а зараз – Криворізького району Дніпропетровської області у фермерів «віджимають» землю.

В найбільш небезпечному сьогодні – через регулярні артобстріли окупантів – Апостолівському краї Січеславщини «намалювалося» іще одне, додаткове лихо для хліборобів. І теж рукотворне.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Росіянин володіє фірмою у Дніпрі, яка займається оптовою торгівлею фармтоварами
В Україні створили телеграм-бот для розшуку російських активів за межами рф