Власником і директором ТОВ «Альфа МК» (ЄДРПОУ: 40878150) є громадянин російської федерації Кравченко Максим Володимирович, який прописаний у Дніпрі.

Фірма була створена в 2016 році та має статутний капітал одну тисячу гривень. 

Основний вид діяльності ТОВ «Альфа МК» – діяльність приватних охоронних служб.

Також серед видів діяльності фірми: електромонтажні роботи; неспеціалізована оптова торгівля; консультування з питань інформатизації; діяльність у сфері права; інша професійна, наукова та технічна діяльність, н.в.і.у.; обслуговування систем безпеки; проведення розслідувань. 

Нагадаємо, третиною фірми, яка відновлювала теплоізоляцію комунальникам у Дніпрі, володіє громадянка рф Лапшина Ірина Володимирівна. 

ТОВ «Рапан» надало послуг з відновлення теплоізоляції комунальному підприємству «Коменергосервіс» Дніпровської міськради на більш, ніж два мільйона гривень. Наприклад, у 2017 році її залучали для відновлення теплової ізоляції на об’єктах, що перебувають на балансі КП «Коменергосервіс», за майже 900 тисяч гривень. 

У 2016 році комунальне підприємство також замовляло в ТОВ «Рапан» послуги з відновлення окремих дільниць теплової ізоляції магістральних теплових мереж за півмільйона гривень. 

Як раніше повідомляло «Антикорупційне Придніпров’я», громадянин рф володіє половиною підприємства у Дніпрі, яке виробляє ортопедичні матраци.

Зокрема, громадянин росії Снєгірьов Михайло Миколайович, який прописаний у Дніпрі, є співвласником ТОВ Спільне українсько-російське підприємство «Розвиток» (ЄДРПОУ: 37805103). Іншою половиною підприємства володіє Старовойт Євген Леонідович. Він теж прописаний у Дніпрі. 

Йдеться про виробника ортопедичних матраців Usleep

Загалом, за даними YouControl, у 17 тисячах активних українських компаній серед власників, засновників або кінцевих бенефіціарів є хоча б один громадянин або резидент російської федерації чи білорусі. Українських компаній, що мають зв’язки з росією – близько 13.800, з білоруссю – 3.300.

Громадянин російської федерації Михайло Снєгірьов також є власником і співвласником низки інших підприємств. Зокрема, він є співвласником ТОВ «Азіатська торгово промислова група» (ЄДРПОУ: 43055152) разом з громадянином Узбекистану Іногамовим Сухробжоном Гафурджановичем.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Дніпровська нотаріуска Любимова підчистила інформацію про громадянина рф
Як будуть відбирати російські активи в Україні за новим алгоритмом