Громадянка країни-агресора Плотницька Ольга Михайлівна володіє 40% ТОВ “Траффорт” (ЄДРПОУ: 43072890), що зареєстроване у м. Нікополь Дніпропетровської області.

Разом з нею співвласниками підприємства є Витрикуш Ганна Богданівна (володіє 40%) та Баранецький Володимир Богданович (20%). Всі вони прописані у Нікополі. 

ТОВ “Траффорт” було зареєстроване в 2019 році. Його статутний капітал – 360 тисяч гривень. 

Основний вид діяльності підприємства – вантажний автомобільний транспорт. Також компанія займається: технічним обслуговуванням та ремонтом автотранспортних засобів; допоміжним обслуговуванням наземного транспорту; наданням в оренду й експлуатацію власного чи орендованого нерухомого майна. 

Як зазначається на сайті work.ua, TRAFFORT – це транспортно-логістичний сервіс для бізнес-сегменту та приватних клієнтів. Компанія заснована у 2002 році в Україні. Протягом 18 років надає повний комплекс транспортних та експедиційних послуг (перевезення, митне оформлення, складські послуги) з внутрішніх та міжнародних перевезень вантажів будь-якого характеру та складності (наливні, сипкі, небезпечні вантажі всіх класів, негабаритні вантажі, збірні вантажі).

Загалом, за даними YouControl, у 17 тисячах активних українських компаній серед власників, засновників або кінцевих бенефіціарів є хоча б один громадянин або резидент російської федерації чи білорусі. Українських компаній, що мають зв’язки з росією – близько 13.800, з білоруссю – 3.300.

Також нагадаємо, що для українських компаній з російськими бенефіціарами введено обмеження:

  • на користь таких компаній заборонено виконувати, у тому числі в примусовому порядку, грошові та інші зобов’язання;
  • на користь таких компаній заборонено будь-яким чином відчужувати нерухоме майно, цінні папери, корпоративні права, транспортні засоби, повітряні та морські судна, судна внутрішнього плавання;
  • таким компаніям заборонено будь-яким чином відчужувати нерухоме майно, цінні папери, корпоративні права, транспортні засоби, повітряні та морські судна, судна внутрішнього плавання (крім безоплатного відчуження на користь держави Україна).

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Громадянин росії є власником рибного заводу в Дніпропетровській області
Росіянин володіє часткою в агрокомпанії на Дніпропетровщині