Виконавчий комітет Богданівської сільради Павлоградського району Дніпропетровської області хоче замовити роботи з будівництва культурно-спортивного центру по вул. Багата, 22-а.

Оголошення про пошук виконавця робіт оприлюднено в ProZorro.

Слід зазначити, що будувати об’єкт в селі Богданівка почали ще в 2017 році. Згідно договору, будівництво центру коштувало майже 70 мільйонів гривень. Для будівництва, за результатами конкурсних торгів, залучили ТОВ «Альтернатива-Т» (ЄДРПОУ: 38131587). 

За документами, у 2017 році підприємство виконало робіт з будівництва культурно-спортивного центру на 3,8 мільйона гривень, у 2018 році – на 9,4 мільйона гривень, у 2019 році – на 18,8 мільйонів гривень, у 2020 році – на 15,3 мільйона гривень, у 2021 році – на 9,5 мільйонів гривень. 

Таким чином, з 2017 по 2021 роки включно ТОВ «Альтернатива-Т» виконало робіт на 56,8 мільйонів гривень. 

Дію договору продовжили до кінця цього року. На початку поточного року виконком Богданівської сільради і виконавець робіт погодили фінансування на 2022 рік в розмірі 13 мільйонів гривень. 

І ось виконком Богданівської сільради хоче замовити додаткові роботи з будівництва культурно-спортивного центру. Очікувана вартість додаткових робіт – 52 мільйона гривень. 

Згідно проєкту, до складу об’єкту мають входити: будівля культурно-спортивного центру, насосна станція пожежогасіння, футбольне поле (90х45 метрів), трибуни, бігова доріжка, відкрите паркування, свердловина питної води, очисні споруди побутових стоків, майданчик для контейнерів з побутовими відходами, тощо. 

Також передбачено озеленення території.

Аукціон з визначення виконавця додаткових робіт призначено на 10 червня. 

Нагадаємо, у перший місяць війни «департамент Лисенка» раптово замовив технагляд за реконструкцією стадiону Лайка у Дніпрі за 1,3 мільйона гривень.

Фірма повинна провести якісний технічний нагляд, відповідно до основних завдань: перевіряти документи, конструкції, вироби, матеріали та обладнання; перевіряти, чи відповідають виконані роботи всім стандартам; перевіряти, чи відповідають роботи обсягам та якості, зазначеним у проєктній документації; оформляти акти робіт, виконаних з недоліками; тощо. 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Бюро економічної безпеки завадило розтратті бюджетних коштів у Дніпрі і Кривому Розі
В Євросоюзі заморозили активи російських олігархів приблизно на 10 мільярдів євро