Співзасновником Українсько-білоруського ТОВ фірма «Луксор» (ЄДРПОУ: 24613753) є громадянин білорусі Шквира Микола Петрович, який прописаний у м. Москва. Він володіє 75% підприємства.

Часткою 25% «Лускору» володіє громадянка України Руденко Наталя Володимирівна, яка прописана у Дніпрі.

Підприємство було створено в 1997 році та має статутний капітал 9.375 гривень.

Основний вид його діяльності, за даними з держреєстру юридичних осіб, – оптова торгівля меблями, килимами й освітлювальним приладдям.

Також серед видів діяльності підприємства: оптова торгівля зерном, необробленим тютюном, насінням і кормами для тварин; оптова торгівля молочними продуктами, яйцями, харчовими оліями та жирами; оптова торгівля цукром, шоколадом і кондитерськими виробами; неспеціалізована оптова торгівля.

Підприємство займається торгівлею коврами.

У 2016 році ТОВ фірма «Луксор» продала Південно-Західній залізниці 5400 погонних метрів доріжки килимової за два мільйона гривень.

У 2017 році фірма продала Одеській залізниці доріжок килимових коридорних та купейних загалом на 1,2 мільйона гривень.

Крім залізниць фірма продавала килими і, наприклад, Управлінню справами Верховної Ради України.

Слід нагадати, що російська федерація використовувала територію білорусі для нападу на Україну. Зокрема, війська агресора нападали на Україну і з території білорусі

Загалом, за даними YouControl, у 17 тисячах активних українських компаній серед власників, засновників або кінцевих бенефіціарів є хоча б один громадянин або резидент російської федерації чи білорусі. Українських компаній, що мають зв’язки з росією – близько 13.800, з білоруссю – 3.300.

Як раніше повідомляло «Антикорупційне Придніпров’я», квартира № 7 та квартира № 8 в будинку № 6 по вулиці Ливарній в центрі міста Дніпра належать ТОВ «Белстрой Україна» (код 40989122), бенефіціаром якого, через шведське ТОВ «Зтоп Холдинг А-БЕ» (Ztop Holding AB), є громадянин Білорусі Благодаров Євген.

ТОВ «ЗТОП Холдинг А-БЕ» – це одна з десятка компаній, зареєстрованих на цю особу в Швеції. Половина з них, у тому числі Ztop Holding AB, є збитковими.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

На Дніпропетровщині заарештували активи підприємства, яке постачало продукцію для армії росії
В Україні наклали арешт на залізничні вагони російських компаній загальною вартістю понад 300 млн