Громадянин Росії Решетов Василь Васильович, який прописаний у Харкові, є співвласником ТОВ «ПВ Солар Стейшн» (ЄДРПОУ: 42124020). Його доля в підприємстві – 35%.

Такою же часткою володіє й громадянин України Решетов Сергій Васильович. Ще 30% – за ТОВ Науково-виробниче об’єднання «Термосистеми». Фірмою володіють зазначені вище громадяни.

Статутний капітал ТОВ «ПВ Солар Стейшн» – 20,3 мільйона гривень. Фірма, яка була створена в 2018 році, зареєстрована в селі Жданівка Магдалинівського району.

Основний вид діяльності підприємства – виробництво електроенергії.

За даними порталу energo.ua, компанія ТОВ «ПВ Солар Стейшн» є учасником українського ринку відновлюваної енергетики з 2019 року у ролі незалежного виробника електроенергії з відновлюваних джерел енергії (ВІЕ). Під управлінням компанії 1 сонячна електростанція (наземна) у Дніпропетровській області, потужністю 6.18 МВт, введена в експлуатацію у 2019 році.

За підсумками 2020 року на електростанції компанії вироблено 6.59 млн. кВт-год. «зеленої» електроенергії.

Загалом, за даними YouControl, у 17 тисячах активних українських компаній серед власників, засновників або кінцевих бенефіціарів є хоча б один громадянин або резидент російської федерації чи білорусі. Українських компаній, що мають зв’язки з росією – близько 13.800, з білоруссю – 3.300.

Також нагадаємо, що для українських компаній з російськими бенефіціарами введено обмеження:

  • на користь таких компаній заборонено виконувати, у тому числі в примусовому порядку, грошові та інші зобов’язання;
  • на користь таких компаній заборонено будь-яким чином відчужувати нерухоме майно, цінні папери, корпоративні права, транспортні засоби, повітряні та морські судна, судна внутрішнього плавання;
  • таким компаніям заборонено будь-яким чином відчужувати нерухоме майно, цінні папери, корпоративні права, транспортні засоби, повітряні та морські судна, судна внутрішнього плавання (крім безоплатного відчуження на користь держави Україна).

Як раніше повідомляло «Антикорупційне Придніпров’є», росіяни мають частки у дніпровській фірмі, яка займається кава-машинами та кавою.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

У Філатова хочуть замовити «послуги з піару» у Facebook
Росіянин має долю в зареєстрованій у Дніпрі фірмі, яка займається виробництвом пива