Громадянин російської федерації Баранов Вадим Валерійович є одним із бенефіціарних власників ТОВ Українсько-російське спільне підприємство «Парус» (ЄДРПОУ: 30324838). Вадим Баранов прописаний у місті Коломна, Московської області.

Фірма займається: постачанням обладнання для сушіння, очищення та зберігання зернових; технологічним проектуванням елеваторів; лабораторним обладнанням.

Зокрема, торгує: зерносушилками, силосами для зберігання зернових культур, зерноочисним обладнанням, транспортним обладнанням, приладами для аналізу якості зернових культур, пробовідбірниками, теплогенераторами твердопаливними для зерносушилок, системами гусенічного ход для тракторів і комбайнів. 

ТОВ СП «Парус» зареєстроване у Дніпрі і має статутний капітал 46.250 гривень. 

Підприємство було створене в 1999 році. 

Разом з Барановим бенефіціарними власниками українсько-російського підприємства є Скосирський Вячеслав Володимирович та Лук’янова Олена Володимирівна. Вони –  громадяни України та прописані у Дніпрі. 

Загалом, за даними YouControl, у 17 тисячах активних українських компаній серед власників, засновників або кінцевих бенефіціарів є хоча б один громадянин або резидент російської федерації чи білорусі. Українських компаній, що мають зв’язки з росією – близько 13.800, з білоруссю – 3.300.

Також нагадаємо, що для українських компаній з російськими бенефіціарами введено обмеження:

  • на користь таких компаній заборонено виконувати, у тому числі в примусовому порядку, грошові та інші зобов’язання;
  • на користь таких компаній заборонено будь-яким чином відчужувати нерухоме майно, цінні папери, корпоративні права, транспортні засоби, повітряні та морські судна, судна внутрішнього плавання;
  • таким компаніям заборонено будь-яким чином відчужувати нерухоме майно, цінні папери, корпоративні права, транспортні засоби, повітряні та морські судна, судна внутрішнього плавання (крім безоплатного відчуження на користь держави Україна).

Як раніше повідомляло «Антикорупційне Придніпров’я», власником фірми у Кривому Розі, яка займається аналізаторами викидів, є громадянин країни-агресора.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Другий вирок корупціонеру в умовах війни виніс ВАКС
Громадянин країни-агресора володіє низкою дніпровських фірм