Громадянин російської федерація Іванушкін Микола, який прописаний в м. Реутов Московської області, володіє ТОВ «Інтервіс» (ЄДРПОУ: 19206951). 

Фірма зареєстрована у м. Дніпро та має статутний капітал 500 тисяч гривень. 

ТОВ «Інтервіс» було створено в 1995 році, його основний вид діяльності, за даними з держреєстру юридичних осіб, – оптова торгівля деревиною, будівельними матеріалами та санітарно-технічним обладнанням.

Також фірма займається: роздрібною торгівлею залізними виробами, будівельними матеріалами та санітарно-технічними виробами в спеціалізованих магазинах; наданням в оренду й експлуатацію власного чи орендованого нерухомого майна.

Також Микола Іванушкін володіє 50% ТОВ «ДТА Груп» (ЄДРПОУ: 39360628) з Києва, основний вид діяльності якого – вантажний автомобільний транспорт. Другий співвласник підприємства – Бумпуту Лубайї Г’юлья Де Совіньє. 

Загалом, Іванушкін володіє або співволодіє не одним десятком фірм по всій Україні. Серед них і підприємства, зареєстровані у Дніпрі. Наприклад, ТОВ «Азалія» (ЄДРПОУ: 23871677) –  оптова торгівля деревиною, будівельними матеріалами та санітарно-технічним обладнанням; ТОВ «Оздоровчо-рекреаційний центр «Надія» (ЄДРПОУ: 33940449) – надання в оренду й експлуатацію власного чи орендованого нерухомого майна; ТОВ «Магелан АСВ» (ЄДРПОУ: 34490325) та іншими.

Загалом, за даними YouControl, у 17 тисячах активних українських компаній серед власників, засновників або кінцевих бенефіціарів є хоча б один громадянин або резидент російської федерації чи білорусі. Українських компаній, що мають зв’язки з росією – близько 13.800, з білоруссю – 3.300.

Також нагадаємо, що для українських компаній з російськими бенефіціарами введено обмеження:

  • на користь таких компаній заборонено виконувати, у тому числі в примусовому порядку, грошові та інші зобов’язання;
  • на користь таких компаній заборонено будь-яким чином відчужувати нерухоме майно, цінні папери, корпоративні права, транспортні засоби, повітряні та морські судна, судна внутрішнього плавання;
  • таким компаніям заборонено будь-яким чином відчужувати нерухоме майно, цінні папери, корпоративні права, транспортні засоби, повітряні та морські судна, судна внутрішнього плавання (крім безоплатного відчуження на користь держави Україна).

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Росіянин має частку у підприємстві з Дніпра, яке займається обладнанням для сушіння зернових
Білорус з Москви має дві компанії у Дніпрі