Суд наклав арешт на ТОВ «Демурінський гірничо-збагачувальний комбінат» (ЄДРПОУ: 30454644) та на рахунки зазначеного підприємства за несплату податків. 

Про арешт корпоративних прав підприємства і його рахунків повідомляє Бюро економічної безпеки. Саме за даними «Економічної правди» стало відомо, що йдеться ТОВ «Демурінський гірничо-збагачувальний комбінат». 

Зазначаєтсья, що протягом 2020-2021 років комбінат здійснював експорт видобутої титановмісної сировини на адресу підприємств російської федерації та республіки білорусь.

За документами комбінат постачав цю сировину нібито австрійській компанії. Проте, фактично продукція одразу направлялася російським та білоруським підприємствам. Вартість реалізованої продукції було умисно занижено на загальну суму понад 56 млн грн. Це призвело до втрат бюджету у вигляді несплати податку на прибуток у сумі понад 10 млн грн.

У подальшому, за рішенням суду накладено арешт на 100 % корпоративних прав товариства та на рахунки зазначеного підприємства, відкритих у банківських установах України.

Директору гірничо-збагачувального комбінату за фактом умисного ухилення від сплати податку на прибуток повідомлено про підозру.

ТОВ «Демурінський гірничо-збагачувальний комбінат» створено для видобування ільменітового піску на Вовчанському титаноцирконієвому родовищі у Дніпропетровській області.

Вовчанське титаноцирконієве родовище, відкрите та розвідане в середині XX століття, розташоване на стику Васильківського, Межівського та Покровського районів Дніпропетровщини. Рудні піски, до складу яких входять ільменіт, лейкосен, рутил, циркон, ставроліт, дистен, залягають горизонтально на глибині понад 4 м.

Як раніше повідомляло «Антикорупційне Придніпров’я», власник комбінату Михайло Шелков є заступником голови ради директорів «ВСМПО-Авісма».

ПАТ «Корпорація ВСМПО-АВІСМА» – російська металургійна компанія, що виготовляє титан та вироби з нього. Найбільший у світі виробник титану. Компанія виробляє понад 90% російського титану, експортує продукцію до 50 країн світу, маючи близько 450 замовників.

Російського мільярдера Михайла Шелкова називають одним із ключових співробітників у команді Сергія Чемезова, генерального директора держкорпорації «Ростех». «Ростех» – це російська держкорпорація, яка включає і компанії в оборонно-промисловому комплексі. 

Чемезова також називають одним із найбільш наближених до путіна менеджерів. 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Росіянин володіє часткою в агрокомпанії на Дніпропетровщині
Росіянин володіє дніпровською фірмою, яка займається автівками