Серед власників ТОВ «Меркурій-Миропіль» (ЄДРПОУ: 38355156) є громадянин росії. 45% підприємства володіє Мірошніченко Сергій Васильович, який має російське громадянство та прописаний у Москві. 

Частки по 22,5% мають Терещенко Володимир Вікторович та Пшеничний Дмитро Анатолійович. Перший прописаний в смт. Покровське, другий – у Дніпрі. Ще 10% має Георгінов Іван Григорович, який також прописаний у смт. Покровське. 

Підприємство зареєстроване в селі Миропіль, Солонянського району. Було створене в 2013 році і має статутний капітал 2 тисячі гривень. 

Основний вид діяльності ТОВ «Меркурій-Миропіль» – вирощування зернових культур, бобових культур і насіння олійних культур. Також компанія займається змішаним сільським господарством; допоміжною діяльністю у рослинництві; післяурожайною діяльністю; виробництвом олії та тваринних жирів; неспеціалізованою оптовою торгівлею.

Загалом, за даними YouControl, у 17 тисячах активних українських компаній серед власників, засновників або кінцевих бенефіціарів є хоча б один громадянин або резидент російської федерації чи білорусі. Українських компаній, що мають зв’язки з росією – близько 13.800, з білоруссю – 3.300.

Також нагадаємо, що для українських компаній з російськими бенефіціарами введено обмеження:

  • на користь таких компаній заборонено виконувати, у тому числі в примусовому порядку, грошові та інші зобов’язання;
  • на користь таких компаній заборонено будь-яким чином відчужувати нерухоме майно, цінні папери, корпоративні права, транспортні засоби, повітряні та морські судна, судна внутрішнього плавання;
  • таким компаніям заборонено будь-яким чином відчужувати нерухоме майно, цінні папери, корпоративні права, транспортні засоби, повітряні та морські судна, судна внутрішнього плавання (крім безоплатного відчуження на користь держави Україна).

Як раніше повідомляло «Антикорупційне Придніпров’я», у Дніпрі зареєстрована фірма, пов’язана з російською групою компаній «Агро-Белогорье». Основний бізнес холдингу: свинокомплекси, зернові компанії, комбікормові заводи, м’ясопереробний завод, допоміжні підприємства. Також у холиднгу є непрофільний бізнес: ТОВ «Грайворонська молочна компанія», курортний комплекс Riviera wellness resort, клініка «Євромед».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Співвласницею транспортної компанії з Нікополя є громадянка російської федерації
Суд арештував «Демурінський ГЗК» російського мільярдера