Громадянка росії Васькіна Людмила Федорівна володіє (74%) ТОВ «Дніпро-Білогір’я» (ЄДРПОУ: 36573346), що зареєстроване у Дніпрі. Іншим співвласником підприємства є Калюта Борис Володимирович (26%). 

Основний вид діяльності фірми – вирощування зернових культур, бобових культур і насіння олійних культур. Серед іншого, «Дніпро-Білогір’я» займається розведенням свиней, виробництвом м’яса та свійської птиці.

За даними порталу agrotender, ТОВ «Дніпро-Білогір’я» має в своєму розпорядженні більш ніж 6 тисяч гектарів земель у південній частині Херсонської області, 3 тисячі гектарів з яких поливні землі. 

Наразі більша частинами Херсонщини окупована російською федерацією. 

ТОВ «Дніпро-Білогір’я» пов’язане з російською групою компаній «Агро-Белогорье». Основний бізнес холдингу: свинокомплекси, зернові компанії, комбікормові заводи, м’ясопереробний завод, допоміжні підприємства. Також у холиднгу є непрофільний бізнес: ТОВ «Грайворонська молочна компанія», курортний комплекс Riviera wellness resort, клініка «Євромед».

На сайті російського холдингу у 2020 році зазначалося, що Людмилу Васькіну призначено радником генерального директора з реалізації проектів у ТОВ «Група компаній Агро-Білогір’я». Також їй відведено роль директора кінноспортивного клубу – одного з проектів, розвиток яких і супроводжуватиме Васькіна.

Повідомлялося, що Людмила Васькіна раніше понад 12 років обіймала посаду генерального директора ВАТ «Новоборисівське ХПП». Має вищу освіту за спеціальністю «інженер-технолог». Свій трудовий шлях розпочала з посади інженера-конструктора, керівника групи спеціального конструкторського бюро заводу «Сокіл», пропрацювавши там понад 12 років.

Загалом, за даними YouControl, у 17 тисячах активних українських компаній серед власників, засновників або кінцевих бенефіціарів є хоча б один громадянин або резидент російської федерації чи білорусі. Українських компаній, що мають зв’язки з росією – близько 13.800, з білоруссю – 3.300.

Нагадаємо, інститут овочівництва і баштанництва замовляє «слузі народу» обробіток землі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Вірменському ТОВ, з яким судиться прокуратура, «Транспортна інфраструктура міста» замовила дорожню розмітку
Герой України з Дніпра співволодіє підприємством разом з росіянином