Прописаний у Москві Борис Мирон Омелянович володіє половиною ТОВ «Тране Текнікк» (ЄДРПОУ: 43000978). Іншою половиною підприємства володіє Тране Нільс Крістіан, який також прописаний у Москві. 

ТОВ «Тране Текнікк» зареєстроване у Кривому Розі та має статутний капітал 800 тисяч гривень. 

Основний вид діяльності підприємства – оптова торгівля машинами й устаткованням для добувної промисловості та будівництва. Нагадаємо, у м. Кривий Ріг зосереджена низка підприємств промисловості, у тому числі гірничо-збагачувальні комбінати. 

ТОВ «Тране Текнікк» – представництво Thrane & Thrane Teknikk A/S.

Thrane & Thrane Teknikk A/S (Норвегія) здійснює свою діяльність у Росії, Казахстані, Україні, Норвегії та Великобританії. Thrane & Thrane Teknikk A/S постачає високоякісне обладнання та пропонує індивідуальні рішення в галузі хімічної та гірничої промисловості з 1954 року. 

Ключові продукти компанії: установки тонкого мокрого та сухого грохочення від Derrick Corporation; обладнання для згущення, фільтрації та водопідготовки від WesTech Engineering; системи великокускової сепарації руди на основі сенсорів від TOMRA Sorting Mining.

Загалом, за даними YouControl, у 17 тисячах активних українських компаній серед власників, засновників або кінцевих бенефіціарів є хоча б один громадянин або резидент російської федерації чи білорусі. Українських компаній, що мають зв’язки з росією – близько 13.800, з білоруссю – 3.300.

Також нагадаємо, що для українських компаній з російськими бенефіціарами введено обмеження:

  • на користь таких компаній заборонено виконувати, у тому числі в примусовому порядку, грошові та інші зобов’язання;
  • на користь таких компаній заборонено будь-яким чином відчужувати нерухоме майно, цінні папери, корпоративні права, транспортні засоби, повітряні та морські судна, судна внутрішнього плавання;
  • таким компаніям заборонено будь-яким чином відчужувати нерухоме майно, цінні папери, корпоративні права, транспортні засоби, повітряні та морські судна, судна внутрішнього плавання (крім безоплатного відчуження на користь держави Україна).

Нагадаємо, фірма з торгівлі машинами для добувної промисловості у Кривому Розі належить росіянці.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Фірма з Дніпра, співвласник якої - громадянин країни-агресора, постачала товари поліції та нацгвардії
Громадянин росії є власником рибного заводу в Дніпропетровській області