Громадянин росії Грабовий Валерій Павлович, який прописаний у Нікополі Дніпропетровської області, володіє ТОВ «Анастасі компані ЛТД» (ЄДРПОУ: 36254688). 

Компанія з’явилася  2009 році, зареєстрована у м. Нікополь. Статутний капітал підприємства – 60.500 гривень. 

Основний вид діяльності ТОВ «Анастасі компані ЛТД», за даними з держреєстру юросіб, – виробництво інших харчових продуктів. Підприємство займається: переробленням та консервуванням риби, ракоподібних і молюсків; роздрібною торгівлею в неспеціалізованих магазинах переважно продуктами харчування, напоями та тютюновими виробами; наданням інших допоміжних комерційних послуг.

Як зазначається на порталі prom, «Анастасі Компані Лтд» – Нікопольський рибний завод, який займається випуском м’ясних та рибних консервів. 

Завод, за даними порталу, має (невідомо, станом на який рік) у своєму асортименті більше ста видів рибної продукції. Зокрема, томатну групу: кільку, бичок, рибу рублену, тефтелі. Масляну групу: сардина в маслі, сайра, кілька бичок. А також шпроти, бичок копчений у маслі, тощо. В’ялену та копчену рибу. 

Також завод надає послуги переробки риби на консерви за давальницькою схемою. 

На тому ж порталі зазначалося, що рибоконсервний завод продає частку бізнесу – 7000 метрів квадратних виробничих площ.

Крім того, Валерій Грабовий керує ТОВ “Анастасі-компані агро” (ЄДРПОУ: 33125610).

Загалом, за даними YouControl, у 17 тисячах активних українських компаній серед власників, засновників або кінцевих бенефіціарів є хоча б один громадянин або резидент російської федерації чи білорусі. Українських компаній, що мають зв’язки з росією – близько 13.800, з білоруссю – 3.300.

Також нагадаємо, що для українських компаній з російськими бенефіціарами введено обмеження:

  • на користь таких компаній заборонено виконувати, у тому числі в примусовому порядку, грошові та інші зобов’язання;
  • на користь таких компаній заборонено будь-яким чином відчужувати нерухоме майно, цінні папери, корпоративні права, транспортні засоби, повітряні та морські судна, судна внутрішнього плавання;
  • таким компаніям заборонено будь-яким чином відчужувати нерухоме майно, цінні папери, корпоративні права, транспортні засоби, повітряні та морські судна, судна внутрішнього плавання (крім безоплатного відчуження на користь держави Україна).

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Росіянин співволодіє представництвом норвежської компанії на Дніпропетровщині
Співвласницею транспортної компанії з Нікополя є громадянка російської федерації