Громадянин російської федерації Мосин Сергій Валерійович володіє половиною ТОВ «Торговий дім «Сано» (ЄДРПОУ: 34733911), яке зареєстроване у Дніпрі. 

Інший співвласник підприємства – Овєчкін Вадим Ілліч. Обидва власника торгового дому прописані у Дніпрі. 

ТОВ «Торговий дім «Сано» створене в 2006 році має статутний капітал 500 тисяч гривень. 

Основний вид діяльності підприємства – оптова торгівля зерном, необробленим тютюном, насінням і кормами для тварин

Також серед видів діяльності «Сано»: виробництво мила та мийних засобів, засобів для чищення та полірування; оптова торгівля фармацевтичними товарами; рекламні агентства; роздрібна торгівля фармацевтичними товарами в спеціалізованих магазинах; оптова торгівля іншими продуктами харчування, у тому числі рибою, ракоподібними та молюсками; дослідження кон’юнктури ринку та виявлення громадської думки; транспортне оброблення вантажів; тощо.

ТОВ «Торговий дім «Сано» – неодноразовий учасник державних закупівель. Підприємство постачає корма для службових собак Головному управлінню Національної поліції в Дніпропетровській області. Також поставляли корма для службових собак Національної гвардії України. 

Загалом, за даними YouControl, у 17 тисячах активних українських компаній серед власників, засновників або кінцевих бенефіціарів є хоча б один громадянин або резидент російської федерації чи білорусі. Українських компаній, що мають зв’язки з росією – близько 13.800, з білоруссю – 3.300.

Також нагадаємо, що для українських компаній з російськими бенефіціарами введено обмеження:

  • на користь таких компаній заборонено виконувати, у тому числі в примусовому порядку, грошові та інші зобов’язання;
  • на користь таких компаній заборонено будь-яким чином відчужувати нерухоме майно, цінні папери, корпоративні права, транспортні засоби, повітряні та морські судна, судна внутрішнього плавання;
  • таким компаніям заборонено будь-яким чином відчужувати нерухоме майно, цінні папери, корпоративні права, транспортні засоби, повітряні та морські судна, судна внутрішнього плавання (крім безоплатного відчуження на користь держави Україна).

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Співвласницею заводу з виробництва бетонних виробів на Дніпропетровщині є громадянка росії
Росіянин співволодіє представництвом норвежської компанії на Дніпропетровщині