Громадянин росії Топчаев Володимир Петрович значиться власником ТОВ «Центр автоматизації металургії» (ЄДРПОУ: 38658304). Власність оформлено через російське ВАТ «Союзцветметавтоматика». 

«Центр автоматизації металургії» зареєстроване у Кривому Розі Дніпропетровської області. Нагадаємо, у Кривому Розі  зосереджена низка підприємств промисловості, у тому числі гірничо-збагачувальні комбінати. 

Основний вид діяльності підприємства, за даними держреєстру юросіб, – дослідження й експериментальні розробки у сфері інших природничих і технічних наук. Серед іншого, підприємство займається виробництвом електронних компонентів, установленням та монтаж машин і устатковання, оптовою торгівлею іншими машинами й устаткованням, діяльністю у сфері інжинірингу, геології та геодезії, тощо.

Російське акціонерне товариство «Союзцветметавтоматика», як зазначено на сайті підприємства, це науково-технічний комплекс, що має 65-річний досвід розробки та впровадження «під ключ» спеціалізованих засобів автоматизації та систем управління у металургійному, гірничо-збагачувальному, гідрометалургійному, цементному виробництвах та інших галузях промисловості.

Комплекс оснащений сучасним обладнанням, приладами, засобами обчислювальної техніки, має висококваліфікованих спеціалістів, власну науково-виробничу базу.

В 2020 році на сайті підприємства повідомили, що генеральний директор ВАТ «Союзцветметавтоматика» Топчаев Володимир Петрович загинув. Він був серед засновників акціонерного товариства.

Загалом, за даними YouControl, у 17 тисячах активних українських компаній серед власників, засновників або кінцевих бенефіціарів є хоча б один громадянин або резидент російської федерації чи білорусі. Українських компаній, що мають зв’язки з росією – близько 13.800, з білоруссю – 3.300.

Нагадаємо, громадянин російської федерації Сумін Ігор Володимирович є бенефіціаром ПрАТ «Контрансис» (ЄДРПОУ: 14310684). Компанія зареєстрована у Павлограді Дніпропетровської області.

Основний вид діяльності «Контрансису» – виробництво машин і устатковання для добувної промисловості та будівництва.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Громадянин країни-агресора володіє заводом, який зареєстровано на Дніпропетровщині
Департамент облдержадміністрації додає 2 мільйони на ремонт покрівлі лихівського ліцею