Громадянка російської федерації Орлова Наталія Олександрівна володіє часткою у 25% в ТОВ «НВП «Дніпровський ремонтно-механічний завод» (ЄДРПОУ: 40572923).

Половиною підприємства володіє Степаненко Микола Вікторович, а іншою чвертю – Івченко Олександр Володимирович. Всі співвласники, включаючи громадянку рф, прописані у Дніпрі.

ТОВ «НВП «Дніпровський ремонтно-механічний завод» було створено в 2016 році. Статутний капітал підприємства – 2 тисячі гривень.

Основний вид діяльності підприємства, за даними з держреєстру юросіб, – «оптова торгівля іншими машинами й устаткованням». Серед іншого, завод займається виробництвом готових металевих виробів, машин і устатковання загального призначення, металообробних машин, машин і устатковання для металургії, машин і устатковання для добувної промисловості та будівництва.

За даними порталу allbiz, першочерговим завданням заводу є якісний ремонт зношеного обладнання. На заводі капітально ремонтують редуктори, а також виготовляють запчастини.

Зазначається, що підприємство виробляєнайрізноманітніші запчастини не тільки до обладнання важкого машинобудування, а й до хімічного та нафтохімічного, гірничо-шахтного обладнання.

Серед основної номенклатури запчастин, що випускається, виділяють: муфти зубчасті, редуктора всіх типів, шестерні, вал шестірні, вали, циліндрові втулки, плунжери, фланці, деталі будь-якої складності.

Загалом, за даними YouControl, у 17 тисячах активних українських компаній серед власників, засновників або кінцевих бенефіціарів є хоча б один громадянин або резидент російської федерації чи білорусі. Українських компаній, що мають зв’язки з росією – близько 13.800, з білоруссю – 3.300.

Також нагадаємо, що для українських компаній з російськими бенефіціарами введено обмеження:

  • на користь таких компаній заборонено виконувати, у тому числі в примусовому порядку, грошові та інші зобов’язання;
  • на користь таких компаній заборонено будь-яким чином відчужувати нерухоме майно, цінні папери, корпоративні права, транспортні засоби, повітряні та морські судна, судна внутрішнього плавання;
  • таким компаніям заборонено будь-яким чином відчужувати нерухоме майно, цінні папери, корпоративні права, транспортні засоби, повітряні та морські судна, судна внутрішнього плавання (крім безоплатного відчуження на користь держави Україна).

Як раніше повідомляло «Антикорупційне Придніпров’я»,  громадянка росії Орлова Тетяна Іванівна є бенефіціаром ТОВ «МТ-Інжиніринг», що зареєстроване у Кривому Розі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Екс-депутат держдуми рф від путінської «єдиної росії» володіє фірмою у Дніпрі
Громадянка рф співволодіє БТІ на Дніпропетровщині