Громадянка російської федерації Кучеренко Євгенія Володимирівна співволодіє ТОВ «Абріс» (ЄДРПОУ: 19095322), що зареєстроване смт Солоне Дніпропетровської області. Кучеренко, яка прописана у Дніпрі, володіє часткою в 45%.

Інша співвласниця фірми – Ляшко Тетяна Дем’янівна (55%), яка прописана у Божедарівці Дніпропетровської області.

ТОВ «Абріс» створене в 2000 році, його статутний капітал – 20 тисяч гривень.

Основний вид діяльності фірми, за даними держреєстру юросіб, – «агентства нерухомості». Також фірма займається: фотокопіювання, підготування документів та іншою офісною діяльністю; наданням інших комерційних послуг.

На порталі mista.ua зазначено, що ТОВ «Абріс» – підриємство з технічної інвентарізації (БТІ). 

ТОВ «Абріс» також брало участь в державних закупівлях. Зокрема, надавало послуги Солонянській виправній колонії №21 інструкції проведення технічної інвентарізації об’єктів нерухомого майна. Також надавало послуги виконавчому комітету Солонянської селищної ради з інвентаризації та внесення до електронного реєстру паспортів нежитлової будівлі. 

Загалом, за даними YouControl, у 17 тисячах активних українських компаній серед власників, засновників або кінцевих бенефіціарів є хоча б один громадянин або резидент російської федерації чи білорусі. Українських компаній, що мають зв’язки з росією – близько 13.800, з білоруссю – 3.300.

Також нагадаємо, що для українських компаній з російськими бенефіціарами введено обмеження:

  • на користь таких компаній заборонено виконувати, у тому числі в примусовому порядку, грошові та інші зобов’язання;
  • на користь таких компаній заборонено будь-яким чином відчужувати нерухоме майно, цінні папери, корпоративні права, транспортні засоби, повітряні та морські судна, судна внутрішнього плавання;
  • таким компаніям заборонено будь-яким чином відчужувати нерухоме майно, цінні папери, корпоративні права, транспортні засоби, повітряні та морські судна, судна внутрішнього плавання (крім безоплатного відчуження на користь держави Україна).

Як раніше повідомляло «Антикорупційне Придніпров’я», громадянка росії співволодіє ремонтно-механічним заводом у Дніпрі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Громадянка росії співволодіє ремонтно-механічним заводом у Дніпрі
Дніпрянин з російським громадянством є власником транспортної компанії