Громадянин росії Сутягинський Михайло Олександрович (на фото) через швейцарську Овестік АТ є основним власником ТОВ «Овестік-Дніпро» (ЄДРПОУ: 40521711). Фірма створена у 2016 році, зареєстрована у Дніпрі. Її статутний капітал – 10 тисяч гривень. Співвласником фірми також є Муха Володимир Васильович (володіє часткою 10%).

Основний вид діяльності ТОВ «Овестік-Дніпро», за даними з державного реєстру юридичних осіб, – неспеціалізована оптова торгівля. Серед іншого, фірма займається оптовою торгівлею хімічними продуктами; оптовою торгівлею твердим, рідким, газоподібним паливом і подібними продуктами; тощо. 

Михайло Сутягинський прописаний в Омську.  

З 1989 по 2007 роки він керував російською групою компаній «Титан».

З 2007 по 2011 роки  – депутат державної думи федеральних зборів російської федерації V скликання, член комітету з економічної політики та підприємництва, член фракції путінської партії «єдина росія», член комітету з економічної політики та підприємництва.

На даний час – голова ради директорів АТ «ГК «Титан», ПАТ «Омський каучук», почесний доктор Московської державної академії тонкої хімічної технології (МІТГТ) імені М.В. Ломоносова (2011 р.).

Входить до складу Генеральної ради громадської організації «Ділова росія», є головою комітету з хімічної промисловості.

Група компаній «Титан» засноване 1989 року Михайлом Сутягинським. В 1995 році на території Омської області росії компанія організувала виробництво метил-трет-бутилового ефіру – екологічно чистого паливного компонента, який витіснив з ринку токсичні аналоги. Поступово «Титан» розширював як напрями діяльності, так і географію присутності, і з 2005 року виступає інвестором і ініціатором масштабних інвестиційних проектів у росії її межами.

Сьогодні «Титан» виробляє понад 500 тисяч тонн продукції на рік, а також реалізує екологічні та соціальні проекти на різних рівнях – від районного до міжнародного.

Загалом, за даними YouControl, у 17 тисячах активних українських компаній серед власників, засновників або кінцевих бенефіціарів є хоча б один громадянин або резидент російської федерації чи білорусі. Українських компаній, що мають зв’язки з росією – близько 13.800, з білоруссю – 3.300.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Власником фірми, яка постачає Південмашу різальні інструменти, є громадянин рф
Громадянка росії співволодіє ремонтно-механічним заводом у Дніпрі