Громадяни росії Султанович Ігор Борисович та Загороднєв Андрій Вячеславович мають частки в дніпровському ТОВ «СІБА-Дніпро» (ЄДРПОУ: 36616084).Зокрема, перший має частку 27%, а другий – 26%. 

Також, частку в 27% має зареєстрована у Києві Бланкіна Олена Анатоліївна і 20% – зареєстрований в Донецьку Капацевич Сергій Миколайович. 

Фірма була створена в 2009 році і має статутний капітал 100 тисяч гривень. 

Основний вид діяльності підприємства – надання в оренду інших машин, устатковання та товарів. 

За даними work.ua, ТОВ «СІБА-Дніпро» займається продажем, встановленням та обслуговуванням кавового обладнання для дому та офісу, а також оптовим та роздрібним продажем кави і інгредієнтів для Ho.Re.Ca.

В російській федерації Ігор Султанович очолює компанію «СІБА-Вендінг», яка займається встановленням кава-автоматів.

Загалом, за даними YouControl, у 17 тисячах активних українських компаній серед власників, засновників або кінцевих бенефіціарів є хоча б один громадянин або резидент російської федерації чи білорусі. Українських компаній, що мають зв’язки з росією – близько 13.800, з білоруссю – 3.300.

Також нагадаємо, що для українських компаній з російськими бенефіціарами введено обмеження:

  • на користь таких компаній заборонено виконувати, у тому числі в примусовому порядку, грошові та інші зобов’язання;
  • на користь таких компаній заборонено будь-яким чином відчужувати нерухоме майно, цінні папери, корпоративні права, транспортні засоби, повітряні та морські судна, судна внутрішнього плавання;
  • таким компаніям заборонено будь-яким чином відчужувати нерухоме майно, цінні папери, корпоративні права, транспортні засоби, повітряні та морські судна, судна внутрішнього плавання (крім безоплатного відчуження на користь держави Україна).

Як раніше повідомляло «Антикорупційне Придніпров’є», співвласником ТОВ «Промелектро Січ»(ЄДРПОУ: 39819155) є громадянин росії Тільк Ігор Германович. Він має частку в підприємстві 49%.

Ігор Тільк займає посаду президента російської групи компаній «Промелектроніка».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Росіянин співволодіє фірмою, яка постачала продукцію «Дніпровському метрополітену»
У Дніпрі поточним ремонтом відремонтують доріжки та тротуари в районі вулиць Володі Дубініна та Лізи Чайкіної