Співвласником зареєстрованого у Дніпрі ТОВ «Южній Буг» (ЄДРПОУ: 38199650) є громадянин росії Васін Юрій Валерійович. Інший співвласник фірми – зареєстрований у Миколаєві Волощенко Дмитро Олександрович.

Основний вид діяльності фірми, за даними держреєстру юридичних осіб, – діяльність готелів і подібних засобів тимчасового розміщування. Серед іншого, ТОВ «Южній Буг» займається виробництвом пива, оптовою торгівлею напоями, діяльністю туристичних агентств.

Підприємство володіє пивоварнею у Миколаєві, яке виробляє пиво для готелів Reikartz.

Портал Бізнес-Гід повідомляє, що міні-пивоварний завод Reikartz був відкритий при готелі Reikartz Рівер Миколаїв в 2012 році. 

Миколаївський співвласник ТОВ «Южній Буг» Дмитро Волощенко є співзасновником крафтової пивоварні IIIO (Sho) Brewery у Миколаєві.

Відома в Україні броварня розпочала свою історію як контрактний проєкт, а згодом запустила власний пивзавод.

Як повідомлялося на офіційному сайті Миколаївської міськради, справа починалася з пристрасного захоплення процесом пивоваріння, бажання створювати унікальні, сміливі смаки. Тривалий час робили це на орендованих потужностях, а не так давно втілили спільну мрію про власне виробництво.

Проєкт броварні розроблявся спільно зі львівською компанією «Крафт Інновейшн», яка виготовляла і монтувала обладнання. Всі комунікації: каналізація, водопостачання, електрику тощо – розробляли нові, під особливості пивоварні.

На Sho Brewery встановлений трипосудний варильний порядок, розрахований на 1 тонну: затворний сусловарильний котел, фільтр-чан і вірпул. У парку пивоварні – 6 двотонних і 8 чотиритонних ЦКТ. Сьогодні потужність броварні становить 45 тонн на місяць. Для приготування пива тут використовують українську та імпортну сировину.

7 червня 2019 року на броварні зварили перше пиво, яке так і назвали – «Перша варка».

Загалом, за даними YouControl, у 17 тисячах активних українських компаній серед власників, засновників або кінцевих бенефіціарів є хоча б один громадянин або резидент російської федерації чи білорусі. Українських компаній, що мають зв’язки з росією – близько 13.800, з білоруссю – 3.300.

Також нагадаємо, що для українських компаній з російськими бенефіціарами введено обмеження:

  • на користь таких компаній заборонено виконувати, у тому числі в примусовому порядку, грошові та інші зобов’язання;
  • на користь таких компаній заборонено будь-яким чином відчужувати нерухоме майно, цінні папери, корпоративні права, транспортні засоби, повітряні та морські судна, судна внутрішнього плавання;
  • таким компаніям заборонено будь-яким чином відчужувати нерухоме майно, цінні папери, корпоративні права, транспортні засоби, повітряні та морські судна, судна внутрішнього плавання (крім безоплатного відчуження на користь держави Україна).

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Громадянину росії належить частка сонячної електростанції на Дніпропетровщині
ТОВ підсанкційного «БалАЗу» переписали на «Лідсельмаш»