Комунальне підприємство «Управління контролю за благоустроєм міста» Дніпровської міськради хоче замовити поточний ремонт доріжок та тротуарів в районі вулиць Володі Дубініна та Лізи Чайкіної. 

Оголошення про пошук надавача послуги опубліковано на ProZorro. 

Згідно дефектного акту, виконавець робіт повинен улаштовувати 2.266 квадратних метрів одношарових асфальтобетонних покриттів доріжок та тротуарів із дрібнозернистої асфальтобетонної суміші товщиною 5 сантиметрів. 

Також повинен здійснити ямковий ремонт 22 квадратних метрів асфальтобетонного покриття доріг (товщиною 5 сантиметрів, площа кожної ямки – до 5 метрів). 

Крім того, надавач послуги повинен установити бетонні поребрики бортові камені.

Очікувана вартість послуги – 3,85 мільйона гривень. 

Аукціон з визначення надавача послуги заплановано на 22 квітня. 

Роботи мають виконати до кінця поточного року. 

Комунальне підприємство «Управління контролю за благоустроєм міста» Дніпровської міськради – є уповноваженим органом з питань контролю за дотриманням Правил благоустрою території міста Дніпра. Воно займається контролем проведення на міській території загального користування робіт, які супроводжуються тимчасовим погіршенням благоустрою території, пошкодженням елементів благоустрою, а також вимог щодо утримання у належному стані прилеглої та закріпленої території суб’єктами господарювання, установами та громадянами.

Директором комунального підприємства є Кучерук Дмитро Олександрович.

У парку Володі Дубініна, який межує з однойменною вулицею, міська влада вирішила провести капітальний ремонт.  

Станом на осінь 2021 року у парку ім. Володі Дубініна тривала перша черга реконструкції. На цьому етапі закладається основа для майбутніх алей, майданчиків та зон відпочинку.

Планувалося створення у парку дитячих майданчиків, майданчиків для занять спортом, а також для скейтерів, зони відпочинку, оглядові зони, місце для вигулювання собак.

За словами виконроба будівельного майданчика реконструкції парку ім. Володі Дубініна Сергія Білоуса, територія має доволі складний ландшафт, тому чимало часу пішло на упорядкування та вирівнювання місцевості. Без цього не можна було братися до будівельних робіт.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Росіяни мають частки у дніпровській фірмі, яка займається кава-машинами та кавою
У Філатова хочуть замовити «послуги з піару» у Facebook