Російський мільйонер Штенгелов Денис Миколайович є власником ТОВ «Юніснек продакшн» (ЄДРПОУ: 32988606), що зареєстроване у Дніпрі. 

Основний вид діяльності підприємства – неспеціалізована оптова торгівля продуктами харчування, напоями та тютюновими виробами.

Підприємство, серед іншого, займається переробленням та консервуванням риби, ракоподібних і молюсків; переробленням та консервуванням картоплі, а також виробництвом сухарів і сухого печива; виробництвом борошняних кондитерських виробів, тортів і тістечок тривалого зберігання.

Штенгелов володіє фірмою через російське акціонерне товариство «КДВ» – російського виробника снеків, кондитерських виробів, чая, кави, соков, тощо. 

Серед іншого, група включає такі бренди як соуси та майонези «Calve»; кальмари, рибку, грінки, сирокопчене м’ясо «Beerka»; фісташки та горішки «Мачо»; та багато інших. 

За даними російського Forbes, статки Дениса Штенгелова, контролюючого акціонера «КДВ груп», становлять $600 млн. Він розпочав свій бізнес у 1990-і роки. У 1994 році разом з одногрупниками заснував компанію, що займається дрібнооптовою торгівлею сирим насінням. Згодом бізнесмени-початківці почали закуповувати насіння у кондитерської фабрики в селищі Яшкіне (Кемеровська область) і в 1997 році викупили її.

У 2002 році був сформований холдинг КДВ, який на той момент об’єднав п’ять харчових комбінатів у Сибіру та на Уралі.

Також повідомлялося, що Денис Штенгелов – співвласник торговельного центру «Зимня Вишня» в російському місті Кемерово, де в 2018 році спалахнула пожежа. Тоді загинуло 60 людей. 

Крім того, мільйонер повідомляв журналістам, що проживає на дві країни і станом на 2018 рік проживав у Австралії. 

У 2014 році основним претендентом на купівлю російського бізнесу Roshen, який належав Петру Порошенку, називали той самий холдинг «КДВ груп».

Сайт hubs також повідомляв, що російському холдингу в Україні належить компанія «Юніснек продакшн». За даними порталу, компанія володіє картоплесховищем на 5 тисяч тонн, торгує крупами, борошном, картоплею та кондитерськими виробами.

Нагадаємо, aірма російських мільярдерів, яка займається будівництвом та орендою нерухомості, діє у Кам’янському.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

«Департамент Лисенка» раптово замовляє технагляд за реконструкцією стадiону Лайка
Співвласником дніпровської фірми з програмування є російський мільйонер Боровіков