Власниками ТОВ «Боард-Дніпро» (ЄДРПОУ: 35409989) є громадяни російської федерації Колєсніков Сергій Анатолійович та Рибаков Ігор Володимирович. 

Фірма зареєстрована у м. Кам’янське Дніпропетровської області та займається будівництвом житлових і нежитлових будівель, а також наданням в оренду й експлуатацію нерухомого майна

Зазначені росіяни також володіють ТОВ «Завод Техноплекс-Дніпро» (ЄДРПОУ: 35409837), яке припинило діяльність у 2017 році. 

Заводи «Техноплекс» та «ТехноНіколь» у Кам’янському входять до російської групи ТехноНІКОЛЬ. У 2018 році вони були передані в управління чеській Sweetondale.

У тому числі, в управління чехам були передані й інші заводи на території України. Зокрема, ВАТ «Славутський покрівельний завод» (м. Славута) – один із найбільших виробників бітумно-полімерних рулонних матеріалів галузі, що займає провідні позиції на ринку України.

Завод «ТЕХНО» (м. Черкаси) – найбільш сучасне підприємство з виробництва негорючої теплоізоляції на основі кам’яної вати в Україні

Сергій Колєсніков та Ігор Рибаков – власники російської компанії Техноніколь, виробника покрівельних, гідроізоляційних та теплоізоляційних матеріалів.

Крім того, Рибаков ще й є Youtube-блогером, канал якого має більше двох мільйонів підписників. 

В одному з випусків своєї передачі російський мільярдер заявив, що для їхньої країни, у зв’язку з санкціями Заходу, наступають лихі 20-і роки

“Буде багато хаосу, шахраїв і, можливо, бандитів. Багато з того, що ми раніше будували, буде зруйноване”, – сказав Ігор Рибаков.

Після повномасштабної атаки росії на Україну Рибаков вирішив підтримати будівельний бізнес Росії в умовах санкцій. У березні 2022 року він заявив, що допоможе підприємцям, які працюють у сфері нерухомості, бо добре знає цю галузь. Зокрема, Рибаков заявив, що виділяє 3 млрд. рублів. Ці гроші підуть на підтримку компаній, які зазнають труднощів на стадії завершення проектів. Також їм допоможуть залучити інвесторів до закінчення робіт.

Нагадаємо, виробник напівфабрикатів “Продукти Єрмоліно” належить мешканцю Москви.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Як працюють «особи, пов'язані з державою-агресором»
«Воєнні закупівлі»: Дніпро знов використовує бюджетні кошти на піар