Громадянка білорусі Правко Тетяна Валентинівна – співвласниця приватного підприємства «Снабоптстрой» (код: 35203166). Також часткою в підприємстві володіє громадянка України Сіренко Ольга Володимирівна.

Підприємство було створено в 2007 році, зареєстроване у Дніпрі та має статутний капітал тисячу гривень. 

Основний і єдиний вид діяльності ПП «Снабоптстрой» – оптова торгівля залізними виробами, водопровідним і опалювальним устаткованням і приладдям до нього.

Відомо про фінансову звітність підприємства за 2007, 2008, 2009 та 2018 роки. За всі зазначені роки «Снабоптстрой» подавало «нульову» звітність. 

При цьому підприємство досі не перебуває у процесі припинення. 

Це перше підприємство, серед власників яких «Антикорупційне Придніпров’я» виявило громадян білорусі. 

Так, громадянин білорусі Мажей Андрій Андрійович є власником 75% в ТОВ «Євросенс Україна» (код: 44569139). Інша частина підприємства належить Андрусенко Сергію Анатолійовичу – 25%. 

Фірма була створена нещодавно – восени 2021 року, зареєстрована у Новомосковську Дніпропетровської області та має статутний капітал 265 тисяч гривень. 

Основний вид діяльності ТОВ «Євросенс Україна» – неспеціалізована оптова торгівля.

Також серед видів діяльності фірми: виробництво інструментів і обладнання для вимірювання, дослідження та навігації; установлення та монтаж машин і устатковання; технічне обслуговування та ремонт автотранспортних засобів; роздрібна торгівля деталями та приладдям для автотранспортних засобів; діяльність у сфері інформаційних технологій і комп’ютерних систем; оброблення даних, розміщення інформації на веб-вузлах і пов’язана з ними діяльність; надання інформаційних послуг; організування конгресів і торговельних виставок. 

Директором ТОВ «Євросенс Україна» є Сергій Андрусенко, який володіє четвертиною підприємства. 

Він також є власником та директором ще трьох підприємств: ТОВ «Фемрор» (код: 42107581), ПП «Укрєвроком» (код: 35950360), ТОВ «Статус корп» (код: 41905132). 

В одній з баз даних в Інтернеті зазначено, що «Укрєвроком» займається витратомірами палива, датчиками рівня палива, датчиками тиску, датчиками переміщення, безконтактними зчитувачами.

Також зазначено, що приватне підприємство займається такими торговельними марками, як СП «Технотон» ЗАО (Біларусь) та ТОВ ТРК «Європа» (Чехія).

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

В Україні арештували майно російського олігарха Усманова на майже два мільярда гривень
Півторарічну фірму залучили для посипання доріг Дніпра за 29 мільйонів