Департамент благоустрою та інфраструктури Дніпровської міськради замовив в ТОВ «МД Груп Компані» (код: 44036790) послуги з утримання автошляхів міста, у тому числі мостів та шляхопроводів та ліквідації стихійних сміттєзвалищ за 29,2 мільйона гривень.

Інформація щодо закупівлі оприлюднена в ProZorro.

Договір сторони уклали 21 грудня. 

Фірма має до кінця року розсипати комбіновані протиожеледні матеріали механізованим способом та надавати супутні послуги. ТОВ «МД Груп Компані» має покрити протиожеледними матеріалами площу 25.099.450 квадратних метрів. 

Підприємство залучили напряму. Попередні відкриті торги відмінили через відсутність учасників. 

ТОВ «МД Груп Компані» було створено в березні 2021 року. 

Перші бюджетні підряди почала отримувати у листопаді минулого року. Зокрема, адміністрація Новокадацького району Дніпровської міськради залучила цю фірму для утримання доріг Новокодацького району міста Дніпра в осінньо-зимовий період за майже 145 тисяч гривень. 

З тих пір ТОВ «МД Груп Компані» отримало замовлень на більше половини мільярда гривень – і все від районних адміністрацій або виконавчої влади Дніпровської міськради. З них завершених договорів – на більше 390 мільйонів гривень. 

Власник і директор підприємства – Клячин Анатолій Костянтинович. Статутний капітал ТОВ «МД Груп Компані» – 20 тисяч гривень.

Анатолій Клячин закінчив Дніпропетровський державний інститут фізичної культури та спорту на тренера, а в 2011 році отримав диплом в Придніпровській державній академії будівництва та архітектури (менеджмент організації).

Відомо, що до 2011 року Клячин працював керівником кошторисно-договірного відділу ТОВ «НПСФ «Полистрой».

Коментар від «Антикорупційного Придніпров’я»:

Нова фірма, яка через приблизно півроку після створення почала отримувати бюджетні замовлення, – небачений успіх. Це може означати, що засновники фірми – «свої» люди. Більш того, буває, що самі представники місцевої влади і докладаються до створення підставних фірм. 

Крім того, ймовірно, що Анатолій Клячин підставна особа, а ТОВ «МД Груп Компані» має зовсім іншого, реального власника. 

Клячин раніше не був засновником юридичних осіб і дуже дивно, що перша ж створена ним фірма має такий успіх у міської влади. Проте, він дійсно може працювати керівником ТОВ «МД Груп Компані».

А ще фірма орендує техніку: за даними аналітичної платформи Youcontrol, ТОВ «МД Груп Компані» немає у власності ані техніки, ані нерухомості. У попередніх закупівлях фірма зазначала, що орендує техніку. Компанії, які не мають власних активів і які виступають посередниками, зазвичай називають «прокладками». Існування «прокладками» вказує на те, що послуги насправді можна надати, або виконати роботи за менші гроші.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Громадянка білорусі записана співвласницею підприємства з оптової торгівлі залізними виробами
СБУ заблокувала активи російської енергетичної компанії, яка допомагала ворогу