Громадянин росії Дзюба Сергій Анатолійович є одним з власників ТОВ «Кавказькі джерела» (код: 34364984). Інша половина підприємства записана на Світельник Ірину Олегівну. 

Підприємство було створено в 2006 році, зареєстроване у Дніпрі та має статутний капітал 850 тисяч гривень.

Основний вид діяльності «Кавказьких джерел» – оптова торгівля напоями.

Також серед видів діяльності підприємства: оптова торгівля іншими продуктами харчування, у тому числі рибою, ракоподібними та молюсками; оптова торгівля іншими товарами господарського призначення. 

Відомо про фінансову звітність підприємства щонайменше до 2021 року. Минулий рік «Кавказькі джерела» завершили зі збитком 40,5 тисяч гривень.

Підприємство досі не перебуває у стані припинення.

За даними з однієї з судових ухвал відомо, що ТОВ «Кавказькі джерела» постачало мінеральну воду «Архыз». 

Досі існує сайт води «Архыз» (2017–2020 роки). На одному з сайтів з продажу цієї води зазначено, що вона тимчасово відсутня в наявності.

Заводи з видобутку та розливу питних та мінеральних вод розташовані в еколого-курортних зонах Північного Кавказу: селищі Архиз та місті Черкеську (Карачаєво-Черкесія, російська федерація).

Як раніше повідомляло «Антикорупційне Придніпров’я», громадянин росії володіє приватним підприємством у Дніпрі зі статутним 700 тисяч гривень.

Зокрема, Борякін Олександр Олександрович, який за даними аналітичної платформи Youcontrol є громадянином російської федерації, – володіє приватним підприємством «Крим-2004» (код: 32764801). 

Приватне підприємство було створено в 2003 році, зареєстроване у Дніпрі та має статутний капітал 700 тисяч гривень. 

Основний вид діяльності приватного підприємства – діяльність лікарняних закладів. 

Відомо про фінансову звітність підприємства щонайменше до 2020 року. Чистий прибуток підприємства за той рік – майже 195 тисяч гривень. 

Підприємство досі не перебуває у стані припинення. 

Олександр Бояркін прописаний у селі Поярково Московської області. 

Загалом, за даними YouControl, у 17 тисячах активних українських компаній серед власників, засновників або кінцевих бенефіціарів є хоча б один громадянин або резидент російської федерації чи білорусі. Українських компаній, що мають зв’язки з росією – близько 13.800, з білоруссю – 3.300. 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Улюблена фірма Резніченка, пов’язана з Дубинським, отримає ще 16 млн за утримання доріг
До суду скерували справу про спробу підкупу поліцейських нардепом з Дніпропетровщини