Колегія суддів Вищого антикорупційного суду задовольнила адмінпозов Мін’юсту  стосовно колишнього президента та наближених до нього осіб. 

Про це у Facebook повідомила пресслужба Вищого антикорупційного суду (ВАКС). 

Так, суд стягнув у дохід держави: Центр відпочинку та здоров’я та житловий будинок у с. Нові Петрівці (Вишгородський район, Київська область), декілька машиномісць у підземному паркінгу, квартиру, будинок, судно марки «Бриг», 100% частки у статутному капіталі ТОВ «Танталіт»,а також у ТОВ «Дом Лєсніка».

Крім того, у дохід держави стягнуто готівкою 31 мільйон гривень та майже $85 тисяч

Крім того, у Віктора Януковича конфісковано 537 історико-культурних та матеріальних цінностей, творів мистецтва (картини, антикварні меблі тощо). Їх оціночна вартість складає понад 18,7 мільйонів євро.

Як раніше повідомляло «Антикорупційне Придніпров’я», суд арештував в Україні сім готелів та два торгових центри члена ради федерації росії.

За матеріалами Державного бюро розслідування суд арештував сім готелів та два торгових центри, якими фактично володіють громадяни держави-агресора.

Про це повідомила пресслужба Державного бюро розслідувань (ДБР).

Зокрема, ухвалою Печерського районного суду міста Києва накладено арешти із забороною відчуження на готелі: Premier Palace Hotel, Premier Hotel Rus, Premier Hotel Lybid та Premier Hotel Slavutych (м. Київ), Premier Hotel Dnister (м. Львів), Premier Hotel Odessa (м. Одеса), Premier Compass Hotel Oleksandriya (м. Олександрія), приміщення ТВК «Метроград» та ТРЦ «Метрополіс» (м. Київ), а також на корпоративні права та акції визначених товариств.

ДБР у тісній взаємодії з Офісом генерального прокурора встановило, що номінальними бенефіціарними власниками вказаних об’єктів є іноземні громадяни та компанії, які безпосередньо пов’язані із громадянами країни-агресора. У тому числі йдеться про високопосадовців та депутатів держдуми російської федерації.

Арештоване майно належить групі VS Energy, яку, за версією слідства, контролюють громадяни рф Євген Гінер та Михайло Воєводін та член ради федерацій росії Олександр Бабаков. 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Суд арештував в Україні сім готелів та два торгових центри члена ради федерації росії
У Кривому Розі лікарня, яку очолює лікарка Вілкула, закупила китайські ліжка з подвійним цінником