За матеріалами Державного бюро розслідування суд арештував сім готелів та два торгових центри, якими фактично володіють громадяни держави-агресора.

Про це повідомила пресслужба Державного бюро розслідувань (ДБР).

Зокрема, ухвалою Печерського районного суду міста Києва накладено арешти із забороною відчуження на готелі: Premier Palace Hotel, Premier Hotel Rus, Premier Hotel Lybid та Premier Hotel Slavutych (м. Київ), Premier Hotel Dnister (м. Львів), Premier Hotel Odessa (м. Одеса), Premier Compass Hotel Oleksandriya (м. Олександрія), приміщення ТВК «Метроград» та ТРЦ «Метрополіс» (м. Київ), а також на корпоративні права та акції визначених товариств.

ДБР у тісній взаємодії з Офісом генерального прокурора встановило, що номінальними бенефіціарними власниками вказаних об’єктів є іноземні громадяни та компанії, які безпосередньо пов’язані із громадянами країни-агресора. У тому числі йдеться про високопосадовців та депутатів держдуми російської федерації.

Арештоване майно належить групі VS Energy, яку, за версією слідства, контролюють громадяни рф Євген Гінер та Михайло Воєводін та член ради федерацій росії Олександр Бабаков. 

Раніше Служба безпеки України проводила обшуки в енергетичній компанії VS Energy.

«Це не звичайна фірма, а компанія, яка володіє декількома обленерго і займає 10% енергетичного ринку України. Саме ця галузь зараз потерпає від ударів РФ найбільше. Олігархи уже знаходяться під санкціями, тож у СБУ є повне право прийти туди з обшуками», – розповіло джерело «Економічної правди».

Печерський районний суд Києва арештував частки в стратегічних українських підприємствах та цінні папери кінцевими власниками яких є депутат держдуми рф Олександр Бабаков (на фото), член комітету держдуми рф з міжнародних справ Євгеній Гінер та так званий «злодій в законі» на призвісько Міша «Лужнецький» Міхаіл Воєводін.

Зокрема, арештовані частки в статутних капіталах п’яти компаній: АТ «Житомиробленерго» (95,54%), АТ «Херсонобленерго» (99,99%), ПрАТ «Кіровоградобленерго» (72,9%), АТ «Чернівціобленерго» (96,78%) та АТ «Рівнеобленерго» (93,24%). Цими частками в різних пропорціях володіють ТОВ «ВС Груп Менеджмент» та нідерландські «ВС Енерджі Інтернешнл Н.В.» і Washington Holdings B.V., які об’єднанні в групу VS Energy.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Серед засновників мережі платіжних терміналів з Дніпра є громадяни країни-агресора
Вищий антикорупційний суд конфіскував все майно Януковича