Російське ВАТ «Іжмаш» є власником майже 51% в закритому акціонерному товаристві «Дніпро-іж-сервіс» (код: 24441602). Іншою половиною підприємства володіє ТОВ дніпропетровське підприємство «Їжавтосервіс» (код: 24229109). 

ЗАТ «Дніпро-іж-сервіс» було створено в 1997 році, зареєстроване у Дніпрі та має статутний капітал 76.248,40 гривень. 

Основний вид діяльності підприємства – надання в оренду й експлуатацію власного чи орендованого нерухомого майна.

Також серед видів діяльності ЗАТ «Дніпро-іж-сервіс»: технічне обслуговування та ремонт автотранспортних засобів; оптова торгівля деревиною, будівельними матеріалами та санітарно-технічним обладнанням; неспеціалізована оптова торгівля. 

У 2018 році на ВАТ «Іжмаш» наклали санкції як Україна, так і США.

Разом з тим, закрите акціонерне товариство «Дніпро-іж-сервіс» продовжувало подавати фінансову звітність щонайменше до 2020 року. 

За даними аналітичної платформи Youcontrol, у 2020 році підприємство отримало чистого доходу від реалізації продукції 340,6 тисяч гривень. А собівартість проданої продукції – 347,7 тисяч гривень. Тож збиток підприємства у 2020 році – 7 тисяч гривень. 

ВАТ «Іжмаш» – найбільший виробник стрілецької зброї Росії. Виробляє зброю, верстати, інструменти, товари народного споживання і займається вільним куванням. 

Закрите акціонерне товариство «Дніпро-іж-сервіс» досі не перебуває в процесі припинення.

Як раніше повідомляло «Антикорупційне Придніпров’я», в Україні арештували активи російсько-білоруського «МАЗ» на 50 мільйонів.

Детективи Бюро економічної безпеки, зокрема, вилучили вісім транспортних засобів, комплектуючі та автозапчастини. 

Бюро економічної безпеки встановило, що у 2020-2021 роках службові особи компанії купували автомобілі та запчастини до них через підконтрольних фізосіб-підприємців, через договори комісії.

Слідство підкреслює, що безпосередніми постачальниками товару в багатьох випадках були компанії з росії та білорусі. Використання такої схеми призвело до ненадходження до бюджету України понад 21 мільйону гривень податків.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

В Україні арештували активи російсько-білоруського «МАЗ» на 50 мільйонів
У Києві ліквідували корупційний суд, який міг ставити хрест на будь-якому досягненні держави