Російське закрите акціонерне товариство «Воскресенськ-техноткань» є власником 90% в українсько-російському ТОВ «Техноткань» (код: 30431428). Ще 10% записано на Яшуніну Марину Анатоліївну. 

Підприємство з’явилося в 1999 році, зареєстроване у Дніпрі та має статутний капітал 47.036,14 гривень. 

Основний вид діяльності українсько-російському ТОВ «Техноткань» – виробництво штучних та синтетичних волокон.

Також серед видів діяльності підприємства: прядіння бавовняних волокон; складське господарство; організація перевезення вантажів; інші види оптової торгівлі. 

Російське ЗАТ «Воскресенськ-техноткань» зареєстроване у Московській області росії. 

«Підприємство займається виробництвом фільтрувальних тканин, призначених для цукрової промисловості. Ці тканини використовуються для очищення вапняних, дифузійних соків, для фільтрації густих сиропів у виробництві бурякового цукру та переробки цукру-сирцю.

ЗАТ «Воскресенськ-техноткань» випускає тканини з поліефірної пряжі (ниток), що застосовуються на дискових фільтрах. Завдяки спеціальній структурі поліефірна тканина затримує частинки як великі, так і невеликих розмірів», – зазначають на сайті російського торгового дому «Хімекс». 

Також повідомляють, що ЗАТ «Воскресенськ-техноткань» випускає широкий асортимент фільтрувальних тканин як натуральних бавовняних, так і синтетичних – поліефірних, поліамідних, поліпропіленових. Крім того, фірма виготовляє також змішані (комбіновані) фільтрувальні тканини. При цьому синтетичні тканини можуть бути піддані термообробці, після чого покращуються показники міцності тканин.

Слід зазначити, що українсько-російському ТОВ «Техноткань» досі не перебуває у процесі припинення. Разом з тим, пропозицій саме цього підприємства в Інтернеті знайти не вдалося. 

Проте, є пропозиції товарів російського виробника ЗАТ «Воскресенськ-техноткань» у Дніпрі.  

Загалом, за даними YouControl, у 17 тисячах активних українських компаній серед власників, засновників або кінцевих бенефіціарів є хоча б один громадянин або резидент російської федерації чи білорусі. Українських компаній, що мають зв’язки з росією – близько 13.800, з білоруссю – 3.300. 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

В Україні розшукали активи торговців зброєю
В Україні арештували активи російсько-білоруського «МАЗ» на 50 мільйонів