Гуртовой Григорій Аркадійович (на фото), який в 2011 році отримав російське громадянство, є співвласником ТОВ «Фрегат ІСП» (код: 34657129). 

До переліка засновників підприємства також входять ТОВ «Оптіма кабель», ТОВ «Фрегат ІСП», Волик Станіслав Борисович, Хрипко Ігор Тимофійович, Трофименко Дмитро Іванович та Шишкін Сергій Олександрович. 

Сергій Шишкін – дніпровський підприємець. Він є співзасновником інтернет-провайдера «Фрегат», засновником та ідеологом медіахолдингу Інформатор.

Шишкін також є бізнес-партнером Вячеслава Мішалова. Разом вони балотувалися в депутати Дніпровської міськради від політпартії «Об’єднання «Самопоміч». Останній став депутатом і навіть секретарем Дніпровської міськради, але згодом зі скандалом лишився посади. 

Слід зазначити, що і Григорій Гуртовой (до речі, його прізвище пишуть і через «и» – Гуртовий), який є партнером Сергія Шишкина, також раніше був партнером Вячеслава Мішалова (можливо, і лишається).

Як повідмоляло detector.media, в 2006 році з’явилося ТОВ «МІ-6». Того ж року з’явився і проект I.ua. 

За даними аналітичної платформи Youcontrol, приблизно з 2007 по 2009 роки засновниками ТОВ «МІ-6», серед інших, були Вячеслав Мішалов і Григорій Гуртовой (при чому його прізвище змінювалося в реєстраційних документах з «и» на «о»).

Григорій Гуртовой, за зізнанням В’ячеслава Мішалова, – його постійний бізнес-партнер як і Дмитро Трофименко.

В нульових Григорій Гуртовой працював генеральним директором компанії «Ренесанс Капітал Україна».

Паралельно, у період з 1998 по 2012 рік Гуртовой працював гендиректором та співголовою наглядової ради авіакомпанії АероСвіт.

У вересні 2013 року був призначений керуючим партнером GHP Group Україна (раніше – Fleming Family & Partners). З того ж року він працював керуючим директором фонду прямих інвестицій European Infrastructure Investment Company (ЕIIC, Люксембург), що був основним акціонером Платинум Банку. Гуртовой був головою наглядової ради цього банку.

Саме в даних щодо Платинум банку зазначено, що голова наглядової ради банку Гуртовий має російський паспорт, виданий 17 серпня 2011 року представництвом росії в Україні.

В 2016 році повідомляли про затримання Гуртового в Ізраїлі.

Чи позбувся Григорій Гуртовой російського громадянства наразі не відомо.

Щодо самого ТОВ «Фрегат ІСП», то ще в 2009 році журнал «Фокус» оприлюднив відкритий лист від засновників, які жалілися на дії СБУ. Серед іншого, вони писали: «Компанія «Фрегат-ІСП» утворена у 2007 році з метою створити об’єднання на інтернет-ринку Дніпропетровської області, запропонувати нові та якісні послуги, зробити їх масовими та знизити їхню вартість для населення». Тобто, компанія об’єднала дрібних Інтернет-провайдерів на терориторії Дніпропетровської області в одного великого.

Сергій Шишкін був одним із співзасновників компанії «Техкомплект», яка увійшла у об’єднання провайдерів під брендом «Фрегат».  

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Детективи антикорупційного бюро завершили розслідування щодо спроби підкупу мера Дніпра
В Україні розшукали активи торговців зброєю