Комірний Андрій Валерійович, який за даними аналітичної платформи Youcontrol є громадянином російської федерації, – власник половини приватного підприємства «Гладкомбуд» (код: 36220994). Власник іншої половини – Гладун Валерій Іванович. Він же записаний і директором підприємства. 

ПП «Гладкомбуд» було створено в 2009 році, зареєстроване у Кривому Розі Дніпропетровської області та має статутний капітал 500 гривень. 

Основний вид діяльності приватного підприємства – оптова торгівля непродовольчими товарами споживчого призначення

Також серед видів діяльності підприємства: будівництво будівель; будівництво магістральних трубопроводів, ліній зв’язку та енергопостачання; будівельні роботи; монтаж металевих конструкцій; штукатурні роботи.

Приватне підприємство «Гладкомбуд» досі не перебуває в процесі припинення. 

Андрій Комірний прописаний м. Талнах Красноярського краю.

Валерій Гладун є власником та директором криворізького ТОВ «Арткапітал», яке займається будівництвом. 

Загалом, за даними YouControl, у 17 тисячах активних українських компаній серед власників, засновників або кінцевих бенефіціарів є хоча б один громадянин або резидент російської федерації чи білорусі. Українських компаній, що мають зв’язки з росією – близько 13.800, з білоруссю – 3.300. 

Нагадаємо, росіяни володіють будівельною фірмою у Дніпрі.

Зокрема, прописані у російській федерації Чесак Сергій Анатолійович та Вавілкін Олексій Михайлович є власниками ТОВ «Дніпропетровська будівельна компанія «Артбудторі» (ЄДРПОУ: 35496139). 

Підприємство було створено в 2007 році та має статутний капітал 46 тисяч гривень. 

Основний вид діяльності ТОВ «Дніпропетровська будівельна компанія «Артбудторі» – будівництво будівель.

«Наша компанія надає повний комплекс послуг, пов’язаних з будівництвом, проектуванням, реконструкцією та оздобленням будівель. Готовність до творчого підходу, повага до клієнтів та їх робочого часу, високий рівень організації робіт, максимально стислий термін виконання замовлень, все це – візитна картка нашого колективу», – йдеться на порталі ukr-biz.net. 

ТОВ «Дніпропетровська будівельна компанія «Артбудторі» офіційно є активним і станом на літо 2022 року не перебувало в стані припинення. 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Засуджений за підготовку вибухів брат держзрадника Царьова проситься на обмін
Детективи антикорупційного бюро завершили розслідування щодо спроби підкупу мера Дніпра