Білоруське товариство з додатковою відповідальністю «Белдизельсервіс» є засновником ТОВ «Нордавто» (код: 33114609).

Компанія була створена в 2004 році, зареєстроване у Дніпрі та має статутний капітал майже 22 тисячі гривень.

Основний вид діяльності ТОВ «Нордавто» – оптова торгівля автомобільними деталями та приладдям

Також серед видів діяльності підприємства: роздрібна торгівля автомобільними деталями та приладдям; неспеціалізована оптова торгівля харчовими продуктами, напоями та тютюновими виробами; інші види оптової торгівлі. 

Дніпровська компанія займається автозапчастинами

«Материнська» білоруська компанія «Белдизельсервіс» надає послуги з переобладнання автомобілів КАМАЗ, УРАЛ, двигунами ЯМЗ («Ярославський моторний завод»), а також послуги з ремонту двигунів КаМАЗ та МАЗ, ремонту двигунів та КПП ЯМЗ. 

ТОВ «Нордавто» досі не перебуває в процесі припинення. 

Слід нагадати, що російська федерація використовує територію білорусі для нападу на Україну. Зокрема, війська агресора нападали на Україну і з території білорусі

А згодом самопроголошений президент білорусі олександр лукашенко заявив про створення з терористичною росією спільного угруповання військ

Загалом, за даними YouControl, у 17 тисячах активних українських компаній серед власників, засновників або кінцевих бенефіціарів є хоча б один громадянин або резидент російської федерації чи білорусі. Українських компаній, що мають зв’язки з росією – близько 13.800, з білоруссю – 3.300.

Як раніше повідомляло «Антикорупційне Придніпров’я», державна тканинна компанія білорусі має представництво у Дніпрі із капіталом півмільйона гривень.

Білоруське ВАТ «Моготекс» володіє часткою 80% в дніпровському ТОВ з іноземними інвестиціями «Моготекс-Д» (код: 30619336). Менша частка, 20%, записана на українське ТОВ фірма «Спектр А» (код: 19305854).

Дніпровська компанія має статутний капітал майже 570 тисяч гривень. 

Дніпровська ТОВ фірма «Спектр А» e 1999 році спільно з ВАТ «Моготекс» створили спільне підприємство ТОВ «Моготекс» для постачання білоруських тканин в Україну. Також дніпровська фірма реалізує тканини Баранівського ПХО та Оршанського льонокомбінату.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Чоловіку, який на Дніпропетровщині намагався підкупити поліцейських, повідомили про підозру
В Україні продали чергову партію арештованого аміаку