Громадяни білорусі Драгун Володимир Борисович та Драгун Олександр Володимирович є співвласниками приватного підприємства «Стожари» (код: 24616088). 

Фірма була створена в 1997 році, зареєстрована у Дніпрі та має символічний статутний капітал у сто гривень. 

В аналітичній платформі Youcontrol можна знайти фінансові звіти підприємства за першу половину 00-х, з 2001 по 2006 роки. 

Останні судові накази та рішення щодо приватного підприємства були ухвалені в 2009 році. 

Проте, ПП «Стожари» досі не перебуває у стані припинення. З огляду на зміни основного виду діяльності, підприємство функціонувало і надалі. 

В 2016 рік приватне підприємство «Стожари» визначило основним своїм видом діяльності – послуги з постачання готової їжі.

Володимир та Олександр Драгуни є також співвласниками ТОВ «КБІ» (код: 34656743), яке займається будівництвом будівель. Разом з ними співвласниками підприємства є громадяни України Черкаський Едуард Олексійович, Когут Борис Іванович та Розенфельд Зінаїда Самійлівна. 

Раніше в Інтернеті зазначали, що ТОВ «КБІ» займається утепленням для фасадів будівель, будівельно-монтажними роботами, проєктно-кошторисною документацією.

Володимир Драгун є власником та директором ТОВ НВП «ДВІН ПЛЮС» (код: 24996872). Основний вид діяльності – оброблення металевих відходів та брухту чорних металів.

А ще Володимир Драгун є директором ТОВ Спільне українсько-російське підприємство «Трейдхімпекс» (код: 21872709). Підприємство зареєстроване у м. Кам’янське Дніпропетровської області, основний вид діяльності – транспортне оброблення вантажів.

Основним власником «Трейдхімпекса» є російське ТОВ «Рубінвест». 

Слід нагадати, що російська федерація використовує територію білорусі для нападу на Україну. Зокрема, війська агресора нападали на Україну і з території білорусі

А згодом самопроголошений президент білорусі олександр лукашенко заявив про створення з терористичною росією спільного угруповання військ

Загалом, за даними YouControl, у 17 тисячах активних українських компаній серед власників, засновників або кінцевих бенефіціарів є хоча б один громадянин або резидент російської федерації чи білорусі. Українських компаній, що мають зв’язки з росією – близько 13.800, з білоруссю – 3.300.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Суд арештував активи депутатів держдуми росії в Україні
Зеленський підписав закон щодо захисту фінансової системи України від дій росії та білорусі