Громадянин росії Зварич Юрій В’ячеславович та громадянин білорусі Маркевич Сергій Михайлович – співвласники ТОВ «Сотрак» (код: 19143280). Третій співвласник та директор підприємства – громадянин України Мисін Олександр Миколайович. ТОВ «Сотрак»

ТОВ «Сотрак» було створено в 1992 році, зареєстроване у Дніпрі та має статутний капітал 50 копійок

Аналітична платформа Youcontrol застерігає, що чим нижча сума статутного капіталу, тим вища ймовірність того, що співпраця з компанією буде мати негативні фінансові наслідки, тож потребує належної уваги.

Основний і єдиний вид діяльності підприємства – вантажний автомобільний транспорт.

Слід зазначити, що підприємство досі не перебуває у процесі припинення. 

Юрій Зварич прописаний у російському місті Когалим, а Сергій Маркевич – у білоруській столиці, місті Мінськ. 

Олександр Мисін також зареєстрований приватним підприємцем (ФОП), основний вид діяльності якого – роздрібна торгівля деталями та приладдям для автотранспортних засобів.

Також серед видів його діяльності: технічне обслуговування та ремонт автотранспортних засобів; роздрібна торгівля іншими невживаними товарами в спеціалізованих магазинах. 

Нагадаємо, росіянка записана власницею рекламної фірми у Кам’янському.

Зокрема, громадянка росії Воробйова Олена Миколаївна – власниця та директорка ТОВ «Агенція «Віко» (код: 37236806). 

Фірма була створена в 2010 році, зареєстрована у місті Кам’янське Дніпропетровської області та має статутний капітал п’ять тисяч гривень. 

Основний вид діяльності фірми – рекламна діяльність.

Також серед видів діяльності агенції: поліграфічна діяльність; дослідження кон’юнктури ринку та виявлення суспільної думки; консультування з питань комерційної діяльності та управління; оптова торгівля; надання комерційних послуг. 

Власниця фірми Олена Воробйова прописана у місті Армазан Нижегородської області.

Загалом, за даними YouControl, у 17 тисячах активних українських компаній серед власників, засновників або кінцевих бенефіціарів є хоча б один громадянин або резидент російської федерації чи білорусі. Українських компаній, що мають зв’язки з росією – близько 13.800, з білоруссю – 3.300.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

ОЗУ з Дніпра відмиває гроші через земельні ділянки
У Жовтих Водах закрили фабрику United Tobacco, яка виробляла нелегальні цигарки