Громадянка росії Воробйова Олена Миколаївна – власниця та директорка ТОВ «Агенція «Віко» (код: 37236806). 

Фірма була створена в 2010 році, зареєстрована у місті Кам’янське Дніпропетровської області та має статутний капітал п’ять тисяч гривень. 

Основний вид діяльності фірми – рекламна діяльність.

Також серед видів діяльності агенції: поліграфічна діяльність; дослідження кон’юнктури ринку та виявлення суспільної думки; консультування з питань комерційної діяльності та управління; оптова торгівля; надання комерційних послуг. 

Власниця фірми Олена Воробйова прописана у місті Армазан Нижегородської області.

Нагадаємо, у Дніпрі зареєстрована мережа фірм з дослідження громадської думки, власники яких прописані у рф.

Половинська Наталія Олександрівна, яка прописана у російському Санкт-Петербурзі, є власницею та директоркою приватного підприємства «Емпол» (ЄДРПОУ: 38433925). 

Підприємство було створено в 2012 році, зареєстроване у Дніпрі та має статутний капітал 100 гривень. 

Основний вид діяльності «Емпола» – дослідження кон’юнктури ринку та виявлення громадської думки.

Також серед видів діяльності підприємства: діяльність посередників у торгівлі товарами широкого асортименту; надання інших допоміжних комерційних послуг; неспеціалізована оптова торгівля; інші види роздрібної торгівлі поза магазинами.

Цікаво, що контактний телефон підприємства співпадає із контактним телефон низки інших підприємств. І це не єдина їхня схожість. Майже всі їхні власники прописані у країні агресорі, всі вони мають символічний статутний капітал розміром 100 гривень та всі вони мають один основний вид діяльності – дослідження кон’юнктури ринку та виявлення громадської думки.

Нагадаємо, у російському Санкт-Петербурзі знаходиться штаб-квартира російського Агентства інтернет-досліджень. В медіа його називають «фабрикою тролів», «кремлеботами», «пригожинськими тролями», «ольгінськими тролями».

Загалом, за даними YouControl, у 17 тисячах активних українських компаній серед власників, засновників або кінцевих бенефіціарів є хоча б один громадянин або резидент російської федерації чи білорусі. Українських компаній, що мають зв’язки з росією – близько 13.800, з білоруссю – 3.300.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

На Дніпропетровщині припинили діяльність шести шахрайських сall-центрів
На збір опалого листя, ремонт топіарних фігур, корчування пнів та послуги охорони Дніпро витратить мільйони