Громадянин росії Фіногенов Михайло Юрійович є власником ТОВ «Радук Україна» (код: 38255348). 

Підприємство було створено в 2012 році, зареєстроване у Кривому Розі та має статутний капітал 1.500 гривень. 

Основний вид діяльності ТОВ «Радук Україна» – оптова торгівля іншими машинами й устаткованням.

Також серед видів діяльності підприємства: оптова торгівля машинами й устаткованням для добувної промисловості та будівництва; ремонт і технічне обслуговування машин і устатковання промислового призначення; установлення та монтаж машин і устатковання. 

Михайло Фіногенов прописаний в російському Санкт-Петербурзі. Людина з такими же прізвищем, ім’я та по-батькові є засновником у Санкт-Петербурзі ТОВ «Санкт-Петербурзька технічна експертна компанія».

Серед видів діяльності російської компанії: діяльність з технічного контролю, випробувань та аналізу; надання інших технічних консультацій, діяльність консультантів; надання послуг з проведення оцінки вразливості об’єктів промислового призначення, зв’язку, здоров’я.

Як зазначають на сайті компанії:

«ТОВ «СТЕК» – одне з провідних підприємств Північної столиці в галузі експертизи промислової безпеки. Більш ніж двадцятирічний досвід роботи на виробництвах та об’єктах, підконтрольних Ростехнагляду, висока кваліфікація фахівців підприємства по праву забезпечує ТОВ «СТЕК» лідируючу позицію серед експертних компаній та репутацію надійного партнера. ТОВ «СТЕК» діє на ринку експертних послуг Росії з 1991 року».

Нагадаємо,громадянка росії Матуа Мілана Рєвазовна є власницею є власницею ТОВ «Матуа» (код: 34455877). 

Фірма створена в 2006 році, зареєстрована Марганці Дніпропетровської області та має статутний капітал 37.500 гривень. 

Основний вид діяльності ТОВ «Матуа» – діяльність засобів розміщування на період відпустки та іншого тимчасового проживання.

За даними аналітичної платформи Youcontrol, Мілана Матуа, яка прописана у російському Санкт-Петербурзі, володіє фірмою з 2006 року. 

У 2006 року фірма купила комплекс нежитлових будівель площею 4,5 тисяч квадратних метрів – оздоровчо-піонерський табір «Мрія» у Томаківському районі (в районі Новокиївської сільради). 

10 лютого 2016 року ТОВ «Матуа» звернулося до Дніпропетровської обласної державної адміністрації на оренду земельної ділянки під її табором терміном на 25 років.

Проте, Головне управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області внесло інформацію до державної статистичної звітності про перебування земельної ділянки у користуванні ДП «Марганецьке лісове господарство» та про її віднесення до земель лісогосподарського призначення.

Це завадило ТОВ «Матуа» взяти земельну ділянку під її оздоровчо-піонерським табором «Мрія» в оренду.

Згодом фірма позвалася до суду з вимогою визнати протиправними дії Держгеокадастру щодо віднесення земельної ділянки під табором до земель лісогосподарського призначення та перебування у користуванні ДП «Марганецьке лісове господарство». Також вимагало, щоб Держгеокадастр виключив ділянку з державної статистичної звітності. 

Проте, справу програли. 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Міністр юстиції пояснив, чому Україна досі не конфіскувала активи російських олігархів
Рада нацбезпеки шукає розробника реєстра олігархів, бюджет – три мільйона