Апарат Ради національної безпеки та оборони (РНБО) оголосив тендер на розробку реєстру олігархів очікуваною вартістю 2,9 мільйона гривень.

Оголошення оприлюднене в системі електронних закупівель Prozorro.

Послуги з розробки програмного забезпечення хочуть придбати за спрощеною процедурою відповідно до Постанови №169 (закупівлі для забезпечення потреб в умовах воєнного стану).

Аукціон відбудеться 17 жовтня, а сам реєстр має бути готовий не пізніше 21 листопада.

«Він [реєєстр] призначений для оприлюднення інформації про олігархів, та осіб, які подають декларації про контакти з олігархами, або їхніми представниками.

Тобто замість того або просто вести в екселі облік людей, яким наліплять цей ярличок, освоять купу мільйонів аби ця табличка була модна і з дорогим інтерфейсом», – пишуть у Facebook «Наші гроші».

Проєкт зазначає, що влітку, під час вторгнення, секретар РНБО Данилов казав, що за його прикидками перевірці на олігархічність підлягає 86 осіб. 

«Аж цікаво, звідки в нашій бідній країні взялось аж стільки людей, які підпадають під такі критерії: мають активів більше 2 мільярдів гривень, мають монополію, впливають на медіа і є політиками?», – дивуються журналісти. 

Нагадаємо, розслідування щодо крадіжок на будівництві тролейбусної лінії у Дніпрі продовжили ще на півроку.

Суд задовольнив клопотання слідчого поліції та продовжив строк досудового розслідування по справі щодо ймовірного заволодіння майном на будівництві тролейбусної лінії на ж/м Придніпровськ ще на півроку.

З огляду на те, що строк досудового розслідування завершувався 25 серпня (два роки від початку провадження), його продовжили до 25 лютого 2023 року.   

30 червня 2022 року правоохоронці отримали висновок експерта, згідно якого  перелік та обсяг робіт, які зазначені в актах приймання виконаних робіт, не відповідають обсягам та вартості проектно-кошторисної документації. Загалом вартість невідповідностей складає 244 тисячі гривень. 

Тож, найближчим часом слідство планує: вирішити питання щодо повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення службовим особам ПП «Дніпромонтаж»; встановити можливих свідків та очевидців кримінального правопорушення; -провести судово-почеркознавчу експертизу; виконати інші слідчо-розшукові дії.

Кримінальне провадження відкрили після того, як в ході огляду вказаних будівельних робіт виявили працівників та техніку з логотипом ПП «Синергія», проте генеральний підрядник – ПП «Дніпромонтаж» – офіційно не залучало зазначеного підрядника. 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Росіянин володіє криворізьким підприємством, яке займається оптовою торгівлею машинами
Людина з українським та російським громадянством володіє фірмою у Дніпрі