Обвинувальний акт стосовно ексзаступниці начальника Головного управління ДФС у Дніпропетровській області за фактом службової недбалості, що спричинило тяжкі наслідки (ч. 2 ст. 367 КК України), направили до суду.

Про це повідомила пресслужба прокуратури Дніпропетровської області. 

За даними слідства, після проведення планово-документальної перевірки одного з найбільших промислових підприємств міста Кривого Рогу заступниця начальника податкової інспекції «не виявила» відсутності сплати екологічного податку, чим завдала збитки державі у сумі майже 50 млн гривень.

Як раніше повідомляло «Антикорупційне Придніпров’я», через дії бухгалтера та заступниці начальника Головного управління ДФС у Дніпропетровській області держава недоотримала мільйони гривень податків від одного з найбільш промислових підприємств міста Кривий Ріг.

Бухгалтеру підприємства повідомили про підозру в ухиленні від сплати податків (ч. 3 ст. 212 КК України), а вже ексчиновниці – в службовій недбалості, що спричинило тяжкі наслідки (ч. 2 ст. 367 КК України).

Зокрема, підприємство мало сплатити екологічний податок за розміщення відходів у спеціально відведених місцях, забруднення атмосферного повітря та водних об’єктів.

Після проведення планово-документальної перевірки заступниця начальника податкової інспекції, незважаючи на вказані порушення на підприємстві, прийняла рішення щодо несплати вказаного податку у повному обсязі.

Раніше зазначалося, що внаслідок вказаних дій державі спричинено збитки у сумі понад 100 мільйонів гривень.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюють слідчі Територіального управління Держбюро розслідувань.

Нагадаємо, податківці Дніпропетровщини під час повномасштабного нападу рф намагалися вкрасти понад 240 млн.

Зокрема, Служба безпеки України викрила ділків, які під час повномасштабного вторгнення рф намагалися вкрасти з держбюджету понад 240 мільйонів гривень. 

За даними слідства, до організації протиправної діяльності причетні декілька чинних посадовців Головного управління Державної податкової служби у Дніпропетровській області.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Росіянин володіє фірмою у Кривому Розі, яка займається торгівлею агропродукцією
Три тисячі колаборантів, російських олігархів та компаній: хто потрапив під санкції РНБО