Служба безпеки України викрила ділків, які під час повномасштабного вторгнення рф намагалися вкрасти з держбюджету понад 240 мільйонів гривень. 

Про це повідомили у відомстві.

За даними слідства, до організації протиправної діяльності причетні декілька чинних посадовців Головного управління Державної податкової служби у Дніпропетровській області.

Вони налагодили злочинний механізм незаконного привласнення активів українських компаній та подальшої їх передачі на підконтрольні фірми у вигляді реєстраційного ліміту ПДВ (податку на додану вартість).

Для реалізації оборудки її організатори, на підставі підроблених документів, отримували електронні підписи керівників підприємств з тимчасово окупованих районів Херсонської, Запорізької, Донецької та Харківської областей, за допомогою яких здійснювали несанкціоноване втручання в електронні системи Державної податкової Служби. 

Таким чином, вони незаконно одержували «інструментарій» для безпідставного переведення сум реєстраційних лімітів ПДВ на баланс підконтрольних фірм.

Нагадаємо, на Дніпропетровщині через недбальство податкової інспекторки державі спричинено збитків на 50 млн. 

Ревізор-інспектор Криворізької податкової інспекції під час планової документальної перевірки одного з найбільших промислових підприємств міста Кривого Рогу не зазначила про наявні порушення Податкового кодексу України.

Підприємство занизило екологічний податок: застосувало інший коефіцієнт до ставки податку, який встановлюється залежно від місця розміщення відходів в навколишньому природному середовищі. Проте, інспекторка цього «не помітила».

Внаслідок службової недбалості ревізора-інспектора державі спричинено збитки у майже 50 млн грн.

За процесуального керівництва Дніпропетровської обласної прокуратури до суду скеровано обвинувальний акт щодо податкової інспекторки за фактом вчинення службової недбалості, що спричинила тяжкі наслідки (ч. 2 ст. 367 КК України).

Досудове розслідування здійснювалося слідчими Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Полтаві.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Російська компанія, яка тісно співпрацює з органами влади країни-агресора, має представництво у Дніпрі
Російський доктор володіє центром зниження ваги у Дніпрі