Прописаний в російському місті Москва Нікітін Олександр Сергійович є власником ТОВ «Титановий вік» (код: 32835793). 

Підприємство було створено в 2004 році, зареєстроване у Дніпрі та має статутний капітал – трохи більше одного мільйона гривень. 

Офіційно основний вид діяльності підприємства – неспеціалізована оптова торгівля.

Також серед видів діяльності ТОВ «Титановий вік»: діяльність посередників у торгівлі товарами широкого асортименту; роздрібна торгівля іншими невживаними товарами в спеціалізованих магазинах; роздрібна торгівля з лотків і на ринках іншими товарами; роздрібна торгівля, що здійснюється фірмами поштового замовлення або через мережу інтернет.

Основна сфера діяльності підприємства «меблі, матеріали, фурнітура» та «господарські товари».

Олександр Нікітін є власником підприємства не на пряму, а через офшорну компанію «АС індастріал компані ЛТД», яка зареєстрована на Британських Віргінських Островах. 

Міноритарним учасником дніпровської фірми також є російське закрите акціонерне товариство «Компанія АС промресурс». Компанія була зареєстрована у Москві та вже ліквідована.

У 2013 році фірма сплатила 11.340 гривень компенсації за порушення авторського права корпорації «Майкрософт».

Нагадаємо, Служба безпеки України у Дніпропетровській області здійснює досудове розслідування у кримінальному провадженні від 27 квітня 2022 року (№ 22022040000000065) щодо фінансування агресії проти України (ч. 3 ст. 110-2 КК України) посадовими особами ТОВ «ВСМПО Титан Україна».

Об’єкти права власності компанії у відповідності до вимог Закону України «Про основні засади примусового вилучення в Україні об’єктів права власності російської федерації та її резидентів» підлягають примусовому вилученню. 

За даними слідства, зазначене підприємство в Україні виготовляє продукцію, яку потім використовує росія у своєму оборонно-промисловому комплексі.

Так, часткою 96,32% у ТОВ «ВСМПО Титан Україна» володіє російське ПАТ «Корпорація ВСМПО-Авісма», кінцевий бенефіціарний власник якого громадянин російської федерації Шелков Михайло Євгенович.

На адресу українського підприємства регулярно постачають вироби з титану – гарячепресовану трубну заготовку з титанового сплаву та біллети з титанового сплаву – виробництва ПАТ «Корпорація ВСМПО-Авісма». 

З вказаної заготовки в Україні виготовляють титанові труби (холодно та гарячедеформовані марки Grade 2, Grade 3 та Grade 9 за стандартом ASTM В338), які експортують на адресу російського ПАТ «Корпорація ВСМПО-Авісма».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Держбюро розслідувань викрило нарколабораторію у Дніпрі, яку «кришував» правоохоронець
За матеріалами Бюро економбезпеки в Україні арештували активів рф та білорусі на 44 мільярди