Прописаний у росії Назаров Олександр Олександрович є власником та директором ТОВ «Будівельна компанія «Стратос» (код: 36069554). 

Підприємство було створено в 2008 році, зареєстроване у місті Кам’янське Дніпропетровської області та має статутний капітал 55 тисяч гривень. 

Основний вид діяльності ТОВ «Будівельна компанія «Стратос» – інші роботи з завершення будівництва.

Також серед видів діяльності підприємства: будівництво будівель; монтаж та встановлення збірних конструкцій; інші спеціалізовані будівельні роботи; оптова торгівля будівельними матеріалами; інші види оптової торгівлі. 

До реєстрації у місті Кам’янське підприємство було зареєстроване у Києві. 

Підприємство досі не перебуває в процесі припинення.

Нагадаємо, фірма російських мільярдерів, яка займається будівництвом та орендою нерухомості, зареєстрована у Кам’янському.

Власниками ТОВ «Боард-Дніпро» (ЄДРПОУ: 35409989) є громадяни російської федерації Колєсніков Сергій Анатолійович та Рибаков Ігор Володимирович. 

Фірма зареєстрована у м. Кам’янське Дніпропетровської області та займається будівництвом житлових і нежитлових будівель, а також наданням в оренду й експлуатацію нерухомого майна. 

Зазначені росіяни також володіють ТОВ «Завод Техноплекс-Дніпро» (ЄДРПОУ: 35409837), яке припинило діяльність у 2017 році. 

Заводи «Техноплекс» та «ТехноНіколь» у Кам’янському входять до російської групи ТехноНІКОЛЬ. У 2018 році вони були передані в управління чеській Sweetondale.

У тому числі, в управління чехам були передані й інші заводи на території України. Зокрема, ВАТ «Славутський покрівельний завод» (м. Славута) – один із найбільших виробників бітумно-полімерних рулонних матеріалів галузі, що займає провідні позиції на ринку України.

Завод «ТЕХНО» (м. Черкаси) – найбільш сучасне підприємство з виробництва негорючої теплоізоляції на основі кам’яної вати в Україні

Сергій Колєсніков та Ігор Рибаков – власники російської компанії Техноніколь, виробника покрівельних, гідроізоляційних та теплоізоляційних матеріалів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Держбюро розслідувань сформували списки компаній в Україні, які пов’язані з росією
Держбюро розслідувань викрило нарколабораторію у Дніпрі, яку «кришував» правоохоронець